Podpora a výzva pre PS/Spolu: 200 slov za 200 000 hlasov

My, dolupodpísaní, voliči a voličky, podporovatelia a podporovateľky a všetci ľudia, ktorým nie je ľahostajný osud strán Progresívne Slovensko a Spolu – občianska demokracia:   V prvom rade vyjadrujeme podporu koalícii Progresívne Slovensko a Spolu – občianska demokracia. Ďakujeme všetkým kandidátom, volebným tímom obidvoch strán, dobrovoľníkom a všetkým, ktorí prispeli akoukoľvek formou v rámci kampane. Držíme s Vami a prajeme si, aby ste pokračovali v tom, čo ste robili najlepšie - prinášať odbornosť a slušnosť do verejného života. Ste nádejou pre moderné a európske Slovensko.  

Zároveň by sme chceli vyzvať predstaviteľov koalície strán PS/Spolu, aby dôkladne zvážili podanie podnetu na Ústavný súd Slovenskej republiky na prepočítanie hlasov v parlamentných voľbách. Sme presvedčení, že pri takto tesnom výsledku, pri vznikajúcich pochybnostiach o nesprávnom započítaní hlasov a pri množstve podozrení o nedoručených hlasoch zo zahraničia je tento podnet plne legitímny a opodstatnený.  

Súčasne žiadame predstaviteľov politických strán vznikajúcej vlády, aby existujúce pochybnosti nebrali na ľahkú váhu, keďže voľby sú najdôležitejším demokratickým nástrojom v spoločnosti. Takisto vyzývame vznikajúcu vládu a novozvolených poslancov Národnej rady Slovenskej republiky, aby nezabudli na hlasy vyše 200 000 voličov, ktorí momentálne zostali bez svojich reprezentantov v NR SR. Sme takisto hrdými občanmi Slovenskej republiky a náš hlas by nemal ostať nevypočutý.


Martin Velič, Viktor Fudala    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom splnomocňujem Martin Velič, Viktor Fudala na odovzdanie môjho podpisu osobám oprávneným konať v tejto veci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...

Facebook