Petície za zachovanie CVČ v Sabinove

Vážení spoluobčania,  

žiadame Vás o podporu petície smerom k vedeniu Mesta Sabinov, aby zvážili svoje rozhodnutie zrušiť Centrum voľného času v Sabinove ku dňu 30.6.2022.  

CVČ je totiž inštitúcia, ktorá má pevné miesto v našom meste už viac ako polstoročie.

Venuje sa vyše 500 deťom a mládeži do 30 rokov.   V našom CVČ si môže prísť na svoje každý, je synonymom zaujímavých akcií, prázdninových  činností (jarné a letné tábory), ktoré budú s určitosťou chýbať nielen deťom, ale aj rodičom.  

CVČ a všetky jeho aktivity sú atraktívne nielen z dôvodu cenovej dostupnosti, ale aj vysokej kvality.  

V budove CVČ si zároveň vytvorili kvalitné zázemie kluby venujúce sa karate, MMA, silovému trojboju alebo tancu, ktoré sú na týchto priestoroch existenčne závislé. Mesto týmto klubom nedokáže poskytnúť iné, adekvátne prostredie na ich aktivity.  

CVČ zastrešuje aj vzdelávacie aktivity vo všetkých materských školách v podobe krúžkov anglického  jazyka a základov korčuľovania.  

Zrušením CVČ by došlo k obmedzeniu, až zrušeniu týchto činnosti v meste.  

Ďakujeme za Vašu podporu a veríme, že deti a mládež budú môcť byť aj naďalej súčasťou tejto skvelej organizácie, ktorá je zameraná na zmysluplné trávenie voľného času.


Erik Radačovský    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem Erik Radačovský na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.


ALEBO

Vašu e-mailovú adresu nebudeme verejne zobrazovať online.

Vašu e-mailovú adresu nebudeme verejne zobrazovať online.Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...