Petícia za zvýšenie prepravnej kapacity osobnej vlakovej dopravy na trati Skalica - Kúty

My, občania Slovenskej republiky, svojím podpisom žiadame ZSSK za okamžité vymenenie vlakov na trati Skalica na Slovensku -Kúty.

Dňa 19. januára sme prišli na železničnú stanicu v Holíči a čakali na vlak o 13:59 smerujúci do Kútov. Prišiel len jednovagónový osobný vlak, ktorý opäť kapacitne nestačil na všetkých, ktorí si chceli do vlaku nastúpiť. Všetkých nás teda nemohli pustiť do vlaku a niekoľkí z nás zostali  na stanici a museli počkať ešte hodinu, kým prišiel ďalší vlak. Aj napriek tomu, že zo ZSSK vedia, že na vlak o 13:50 hod. smerujúci zo Skalice do Kútov chodí (nielen) každý piatok veľa študentov, už niekoľko krát sa stalo, že išiel len tento osobný vlak s jedným vagónom. Tento istý problém býva aj v ranných hodinách o 06:56 v smere Kúty-Skalica na Slovensku.

Ďakujeme všetkým za podpis, a prosím, zdieľajte túto petíciu aj ďalej, keďže ZSSK želajú cestujúcim príjemnú cestu, ale samy tú príjemnú cestu svojím prístupom kazia.

27042920_1718429548196568_1410402058_n.jpg


Dominika Malíková    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem Dominika Malíková na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )