PETÍCIA ZA ZACHOVANIE PREDAJNE ZAHRANIČNEJ TLAČE NA SEDLÁRSKEJ č.2 V BRATISLAVE

Viac než 21 rokov skúseností * viac než nadštandardná otváracia doba * viac než len „STÁNOK“ či „TRAFIKA“ * stovky zahraničných titulov na jednom mieste * osobný prístup ku každému zákazníkovi * miesto plné inšpirácií a informácií, kam sa radi vracajú domáci i zahraniční návštevníci centra mesta Bratislavy.

Veríme,  že našu dlhoročnú a kvalitnú prácu ktorá nemalou mierou prispieva k dobrému obrazu nášho hlavného mesta ocenia aj naši poslanci a dajú nám možnosť urobiť pre našich stálych zákazníkov a turistov ešte VIAC...

Dňa 15.03.2018 zastupitelstvo hlavného mesta SR Bratislavy neschválilo predĺženie súčasnej nájomnej zmluvy.

My, dole podpísaní občania v zmysle petičného práva požadujeme, aby sa zachovala predajňa Zahraničnej tlače - INTERPRESS SLOVAKIA, nakoľko má táto predajňa najväčší výber zahraničnej tlače dovážanej na Slovensko, ako aj domácej tlače. Niet inej predajne ponúkajúcej takýto sortiment v Bratislave. Ponúkajú okrem iného aj služby občanom a turistom, ako sú: známky, MHD lístky, veľký výber máp,  sprievodcov, pohľadníc a suvenírov. Otváracia doba tejto predajne je nadštandardná. Predajňu využívame denne aj počas sviatkov vyše 21 rokov.


Doris Bacigalova / Interpress Slovakia    Kontaktujte autora petície