PETÍCIA za zabezpečenie infraštruktúry v zdravotníckom stredisku Vihorlat v Snine

My, podpísaní občania mesta Snina, ktorí využívame zdravotnícke služby v poliklinike "Vihorlat" na strojárskej ulici v Snine, touto petíciou žiadame obecné zastupiteľstvo obce Snina a primátorku mesta Snina, aby využili všetky možnosti na zabezpečenie infraštruktúry ( príjazd a odjazd autom a parkovacie miesta), tak aby bol zabezpečený verejný záujem a možnosť aj naďalej využívať zdravotnú starostlivosť v tejto oblasti po zmene vlastníctva priľahlých pozemkov parc. č. C KN 621/1 a 621/7,  a nových plánov výstavby.

 


Mudr. Peter Makara - Zdravotné stredisko Vihorlat, ul. Strojarská 607    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem Mudr. Peter Makara - Zdravotné stredisko Vihorlat, ul. Strojarská 607 na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )