PETÍCIA za ukončenie vťahovania Slovenska do vojnového konfliktu na Ukrajine.

 male_PODPISTE_A_ZDIELAJTE.jpg

 

My, dole podpísaní občania Slovenskej republiky, podľa čl. 27 Ústavy SR, ako aj podľa zákona č.85/1990 Zb. zákonov o petičnom práve v znení neskorších predpisov hovoríme STOP:

  1.    STOP dodávkam zbraní a munície Ukrajine, nakoľko sme presvedčení, že sa nejedná o humanitárnu pomoc. Zbrane boli človekom na planéte Zem vyvíjané na zabíjanie živej sily, nie na „pečenie chleba“, preto je nutné sa sústrediť iba na skutočnú humanitárnu pomoc obetiam vojny a to formou poskytnutia dočasného ubytovania, dodávkami potravín a oblečenia a poskytnutie zdravotnej starostlivosti.
  2.    STOP darovaniu raketového obranného systému S300 Ukrajinskej armáde, nakoľko sme presvedčení, že dodávky takýchto významných strategických zbraňových systémov ako sú rakety S300 Slovensko iba vtiahnu do vojnového konfliktu s Ruskom. Naši politici smerom k Rusku vysielajú jasné signály, že Slovensko vojensky podporuje konflikt na Ukrajine a dávame týmto Ruskej federácii zámienku na začatie ďalšej vojenskej akcie smerom na Západ. KAŽDÝ Z NÁS CHCE BYŤ MIERUMILOVNÝM ČLOVEKOM A NIE Z NÁS ROBIŤ ZVER. Vojna prináša utrpenie a človek sa vo vojne stáva zvieraťom. Občania SR chcú mier.

 

„My chceme mier“

CELOSLOVENSKÝ OBČIANSKY SNEM - Pán Občan

(zakladateľ 0Z Pán Občan)

www.OBCIANSKY-SNEM.sk

 

Za účelom zabezpečenia podpisov na petičných hárkoch vyzývame aktívnych občanov z jednotlivých miest a obcí, ktorým nie je ľahostajný osud Slovenska, aby nás kontaktovali na emailovú adresu jelinek@obciansky-snem.sk a zanechali na seba okrem emaliu aj telefonický kontakt, ozveme sa Vám.

 

PRE TÝCH, KTORÝM VYHOVUJE PODPÍSAŤ PETÍCIU PEROM, JE MOŽNÉ STIAHNUŤ TU:

PETICNY_HAROK_foto.JPG

 

Petičný výbor:  

Predseda:  Jan Jelínek, Jedlíkova 3429/14, 010 15 Žilina, Telefonický kontakt: 0948080808,  e-mail: jelinek@obciansky-snem.sk

Členovia: Ing. Viliam Baňák, pplk.v.v., Jedľová 863/25, 960 01 Zvolen, e-mail: obcsnemzv.gmail.com;

Osoba určená na zastupovanie v styku s orgánom verejnej správy: Jan Jelínek, Jedlíková 3429/14, 010 15 Žilina, T: 0948 08 08 08, e-mail: jelinek@obciansky-snem.sk. 

Vyplnené petičné hárky posielajte doporučene :  Jan Jelínek, P.O. Box 074, 915 01 Nové Mesto nad Váhom

S vyplnenými hárkami budeme pracovať v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov.  


OZ Pán Občan    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojím podpisom súhlasím, že OZ Pán Občan bude môcť vidieť všetky informácie, ktoré poskytnem v tomto formulári.

Vašu e-mailovú adresu nebudeme verejne zobrazovať online.

Vašu e-mailovú adresu nebudeme verejne zobrazovať online.


Udeľujem súhlas so spracovaním informácií poskytnutých v tomto formulári na nasledujúce účely:
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...