Petícia za Svetový pohár v lyžovaní v Jasnej 2025❗️

My, dolupodpísaní občania, fanúšikovia športu a Petry Vlhovej, teda tí s oranžovými čiapkami na hlavách, žiadame Medzinárodnú lyžiarsku federáciu (FIS), aby do svojho programu Svetového pohára v alpskom lyžovaní v roku 2025 zaradila aj Slovensko, teda preteky v Jasnej. Dôvody sú nasledovné:
 
✅ My vieme, že u nás žiadne Alpy nemáme, o to viac sa ale snažíme držať krok so svetovou špičkou. Či už na trati, alebo z hľadiska organizácie samotných pretekov.

✅ Naša krajina má menší počet obyvateľov, ako je profesionálnych lyžiarok v Rakúsku, napriek tomu žije lyžovaním a je ním pobláznená.

✅ Sme lyžiarska krajina! U nás ide dole kopcom nielen Petra Vlhová, ale aj zdravotníctvo, školstvo a mnohé iné oblasti. Tento ľud si zaslúži dôvod na radosť.

✅ Máme jedných z najlepších fanúšikov v Európe a tohtoročné preteky patrili medzi vrcholy celej sezóny.

✅ A hlavne, máme Peťu Vlhovú. Lyžiarku z malej krajiny, ktorá dokáže držať krok s fenomenálnou Mikaelou Shiffrin, čo obe lyžiarky bičuje k neuveriteľným výkonom.

✅ Domáce preteky v roku 2025 by bol pre Peťu obrovskou motiváciou v časoch rekonvalescencie zo zranenia, ktoré utrpela práve počas domáceho preteku. Na oplátku zase FIS sľubujeme, že budeme naďalej zapĺňať svahy po celom svete, vytvárať všetkým lyžiarkam vynikajúcu kulisu a žiť lyžovaním.
 
FutbalTour a priatelia
 
peticia_grafika.png

Milan FutbalTour    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem Milan FutbalTour na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.

Vašu e-mailovú adresu nebudeme verejne zobrazovať online.

Vašu e-mailovú adresu nebudeme verejne zobrazovať online.Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...