Petícia za povolenie svadobných a rodinných osláv do 50 ľudí.

Touto petíciou žiadame premiéra Slovenskej republiky, hlavného hygienika a všetkých ktorí rozhodujú o protipandemických opatreniach na území Slovenskej republiky, aby tak ako okolité štáty - Česká republika, Rakúsko, Poľsko povolili konanie svadobných hostín a rodinných osláv do 50 ľudí.

Máme za to, že za dodržania určitých nariadení (častá dezinfekcia priestorov, dezinfekcia rúk, prekrytie horných dýchacích ciest) dokážeme zmenšiť riziko prenosu nákazy.

Ďalej uvádzame ako dôvod fakt, že na svadbe/oslave sa zúčastňujú rodinní príslušníci a priatelia, ktorí sú v kontakte aj v bežné dni - narozdiel od ľudí, ktorí sa stretávajú v nákupných centrách, dopravných prostriedkoch verejnej dopravy, či na školách a v zamestnaniach.

V neposlednom rade sa nám budúcim manželom, manželkám a dodávateľom nepáči, že prichádzame kvôli takýmto nariadeniam o nemalé peniaze a v konečnom dôsledku aj o prácu, čo spôsobuje, že sa dostávame do zlej životnej situácie.

Chápeme situáciu a urobíme na svojich svadbách a oslavách všetko pre bezpečnosť ľudí. Žiadame, aby sa svadobné oslavy, ktoré sme tak dlho plánovali a chystali mohli uskutočniť s hosťami do 50 ľudí.

Veríme, že vypočujete hlas ľudu a prehodnotíte svoj návrh.

S pozdravom

Všetci budúci mladomanželia, dodávatelia a hostia.

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom splnomocňujem Tomáš Urban na odovzdanie môjho podpisu osobám oprávneným konať v tejto veci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...

Facebook