Petícia za okamžité vyhostenie agentov GRU a FSB z ruskej ambasády v Bratislave.

Žiadame okamžité vyhostenie a zaroveň súhlasime s textom zaslaným do zahraničia !

Vážená česká , slovinská a poľská vláda a EÚ a média v Európe

Chcem Vás oboznámiť že na Slovensku v Bratislave máme 75 zamestnancov na ruskej ambasáde . Z toho je 23 až 27 agentov FSB a GRU s diplomatickým krytím. Títo ľudia robia na Slovensku záškodnícku činnosť v oblasti korony, národnostnej neznášanlivosti, pro ruskej propagandy. Okrem toho sme mali 3 honorárne konzuláty v Žiline, Banskej Bystrici a v Košiciach, čo je s týmito konzulátmi nevedno ale ľudia z nich sú pravdepodobne stále na Slovensku čiže možno ďalších minimálne 30 toxických ľudí
Bohužiaľ Slovenská vláda nekoná a keď aj tak len vynútené kroky a tým kryje týchto agentov.
Slovensko sa tak po boku Maďarska a Srbska stáva hanbou Európy. v parlamente máme dve fašistické strany ĽSNS a Republika a dve neokomunistické strany SMER a Hlas.
Samozrejme s podporov agentov ruskej ambasády organizujú slovenský neokomunisti a neofašisti za pomoci bývalého premiéra Roberta Fica zhromaždenia proti NATO a EU, proti opatreniam šírenia covidu. Potom organizujú zhromaždenia za podporu Ruska a proti Ukrajine.
Na internete majú títo ľudia približne 30 silných web stránok, kde štvú proti EÚ a NATO a vychvaľujú Rusko a Putina. Za zmienku stoji rádio a web Slobodný vysielač.
Častými návštevníkmi Ruskej ambasády v Bratislave naposledy sú v stredu je bývalý premiér Slovenska Robert Fico + 2 poslanci. A často sem chodia aj členovia neonacistických strán Slovenska ĽSNS a Republika. Nie sú nahodné ani pro ruské a proti europské vystupenia neonacistu poslanca EÚ Milana Uhríka.
Pred pár týždňami masívne títo ľudia protestovali pred parlamentom proti vstupu Slovenska do NATO. Každú aj najmenšiu vojenskú pomoc musí schváliť parlament plný neonacistov a neokomunistov.
Bohužiaľ Slovenská vláda o tom už vie takmer dva roky a nekoná a nevyhostila agentov z Ruskej ambasády. Osobne pán minister zahraničných veci Ivan Korčok už rok sľuboval nápravu v predchádzajúcej Ficovej vláde bol veľvyslancom v USA, statným tajomníkom a veľvyslancom v Nemecku.
Veľmi vlažný postoj voči Ruskej ambasáde má aj súčasný premiér Slovenska Eduard Heger a prezidentka Slovenskej republiky Zuzana Čapútová.
Za zmienku stojí aj to fakt, že generálny prokurátor Slovenska Maroš Žilinka bol dva krát v Rusku podpísal dohodu o spolupráci v oblasti boja proti korupcii a práva s generálnym prokurátorom Ruska Krasnovom.
Maroš Žilinka mal počas návštevy v ermitráži v Petrohrade mal dlhý rozhovor Nikolajom Patruševom šéfom bezpečnostnej rady Ruska, bývalým šéfom FSB a priateľom Putina.
Zmluvu s Krasnovom Maroš Žilinka odmieta zrušiť a skutočne Slovenska justícia je verným zrkadlom ruskej a používa rovnaké metódy. A tak v posledných mesiacoch boli po prepúšťaní z väzby mafiáni a oligarchovia a začínajú stíhať naopak vyšetrovateľov a prokurátorov ktorý si ich stíhali.
Maroš Žilinka generálny prokurátor SR napísal 30 bodov proti zmluve Slovenska z NATO a neodporučil ju schváliť. Tato dvojhodinová správa bola dokonca prečítaná poslancom v Slovenskom parlamente.
Vo vláde dokonca máme absolventa MGIMO z poslednej várky komunistov a súčasného ministra poľnohospodárstva Samuela Vlčana. Ministrom je napriek napriek tomu že je to bankár za zmienku stojí jeho pôsobení a finančné riadenie spoločnosti Hypo Alpe-Adria-Bank v Bosne a Hercegovine, to je presne banka bola na pokraji krachu a boli do nej naliate dodatočné miliardy.
Samuel Vlčan je chránenec a priateľ súčasného premiéra Eduarda Hegera
Dalo by sa hovoriť aj ostatných členoch vlády ale to už asi do tohto listu nepatri.
V každom prípade keď dnes cez Slovensko prúdi humanitárna aj vojenská pomoc na Ukrajinu sú títo agenti Ruska veľkou bezpečnostnou hrozbou a podkopávajú základy demokracie na Slovensku aj medzinárodné smerovanie Slovenska.
Bohužiaľ Slovenská vláda koná len veľmi málo a jej kroky sú akoby vynútené medzinárodnou situáciou.
S pozdravom
OZ Ľudia dobrej mysle
Július Kovács

 

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem Julius Kovacs na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.


ALEBOPlatená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...