Petícia za MUDr. Marek Tejral

IMG_20190806_1335271.jpg

MY DOLU PODPÍSANÝ CHCEME PÁNA LEKÁRA V ŠAŠTÍNE!

Niekto nahlásil na pána lekára že chodí do ordinácie neskoro a nedodržiava stanovené ordinačné hodiny. Pán lekár je dobrý človek a chce pomôcť čo najviac ľuďom, ale konkurencii ubúdajú pacienti preto sa ho chce takýmto spôsobom zbaviť.

Niektorým našim spoluobčanom začalo prekážať že máme v našom malom mestečku tak dobrého lekára akým je pán MUDr. Marek Tejral. Pán lekár pomohol už plno ľuďom a s úctou dodržuje lekársku prísahu, ktorú zložil. Preto si myslím že človek s piatimi atestáciami je pre toto malé mesto veľmi prospešný. Každý z nás potrebuje kvalitnú zdravotnú starostlivosť a pán doktor je viac než len schopný Vám ju poskytnúť, je to dobrý človek ktorého cieľom je pomáhať ľuďom a myslím že si nezaslúži aby bolo jeho meno pošpinené nejakým neprajníkom, ktorý dokonca ťahajú do tohto slovenské a české médiá. A asi každý inteligentný človek vie že dnešným médiám sa nedá veriť, neodkazujú dokonca nikde na pôvod ich informácií, ktoré sú vo väčšine prípadov výmysly alebo polopravdy.

Preto Vás všetkých rozumných občanov prosím vyplňte krátky formulár a podporte spravodlivosť a človeka s veľkým srdcom. 

 Veľká Vďaka všetkým za podporu! My sa len tak nevzdáme! 


Jaroslav Gálik    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem Jaroslav Gálik na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.


ALEBOPlatená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...