Petícia za lepšie sociálne siete

44762139_317236622437545_4544824561723506688_n.png

 

 

 Keďže všetci vieme aké nástroje hybridnej vojny používa Rusko, keďže všetci vieme ako je najpoužívanejšia sociálna sieť zahltená falošnými správami, falošnými účtami, urážkami, osočovaním, schvaľovaním vojenských zločinov Ruskej federácie. Je potrebné a nevyhnutné s tým niečo robiť, preto vyzývame Ministerstvo spravodlivosti na urýchlenú prípravu takého zákona, ktorý by podmienil registráciu na akejkoľvek sociálnej sieti, ktorá umožňuje verejné publikovanie príspevkov a komentárov prepojením registrácie s občianskym preukazom, ak dotyčná osoba chce verejne publikovať príspevky, zakladať skupiny alebo verejne komentovať iné príspevky. 

 Od teraz sa už žiadny anonymný hrdinovia nemôžu skrývať za svoju anonymitu a v prípade zablokovania na sociálnej sieti jednoducho vytvoriť ďalší účet a pokračovať vo svojej nelegálnej činnosti.

 Okrem toho by takýto krok uľahčil Polícií slovenskej republiky pohľadať autorov falošných správ, poplašných správ a v neposlednom rade aj rôznych podvodníkov a pedofilov.

 Myslíme si že je nevyhnutné takýto zákon prijať ak chceme zo sociálnych sietí a v konečnom dôsledku aj zo Slovenska slušné a bezpečné miesto pre normálnych ľudí.


Martin Jakubec    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem Martin Jakubec na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...