Petícia proti stavbe mešity na Slovensku a v celej Európe

Slovensko spolu s celou európou sú kresťanský národ! Možno niesi ten najväčší kresťan, možno ani nechodiť do kostola alebo si ateista ale všetci mame spoločnú kultúru a zvyky, ktoré sú kresťanské. Veľmi dobrým príkladom sú napríklad Vianoce. Každý ich má rád, každý sa teši na darčeky, stromček, výzdoby, pokoj atď..  Teiž máme radi Veľkú noc a s nou spojenú polievačku, šibačku, kraslice, zajačiky atď...  Tieto isté alebo podobne zvyklosti sú v celej Európe. Lenže kresťanstvo nie je hlavným náboženstvom len v európe. Kresťanstvo je domynantným náboženstvom v Severnej, Strednej a južnej Amerike, v Austrálii a podľa najnovších štatistík aj v Afrike je najpočetnejšie náboženstvo. Lenže druhým napočetnejším náboženstvom je Islam.  Počet kresťanov je cca. 2,5 miliardy a počet moslimov je 1.7 miliardy. Určite ste už poruli o moslimských teroristoch a ich útokoch. A viete čo je cieľom moslimov (tých, ktorý sú teroristi, nie všetci)? Ovládnuť svet. Chcu zmeniť kresťanský svet na Islamský!. A ako môžeme vidieť darí sa im to. A ako sa im to podarilo? Takto:

Europská únia prišla s  navrhom tzv multikulturnosti európy. A ich cieľom malo byť, to, aby v európe boli rôzne kultúry náboženstvá a tradície. Na tom nie je nič zlé, veď nie je na škodu spoznávať aj kultúru druhých. A tak tu začali migrovať ľudia z krajín, kde sú nepokoje, hlavne z moslimských. Politici boli radi, že dokázali zvyšovať počet obyvateľov, kedže sa rodí čo raz menej detí a populacia stárne. počet moslimov začal stúpať a postupne začali vznikať moslimské komunity. A politici aby im uľahčili život u nás im vybudovali mešiti. A to automatický znamenalo viac migrujúcih moslimov u nás. A jedným z prvých obetí bolo Spojené kráľovstvo a Francúzko. Počet moslimov nebezpečne stúpal. A čím väčší počet moslimov tým viac Mešít a čím viac Mešít, tým viac migrujúcich moslimov. Politici sa snažili obmedziť množstvo príjmaných cudzincov lenže zabudli na fakt, že poslimovia sa množia a to rýchlejšie ako kresťania a keď to bude takto pokračovať, budú sa kresťania stahovať preč, veď kto by chcel žiť pod hrozbou toho, že na niekoho môžu zautočiť teroristi?  Mešiti sa nachádzaju v každej krajine EÚ okrem jednej, a tou je SLOVENSKO! Lenže dlho tomu tak nemusí byť, moslimské komuniti u nás ju už plánuju stavať ale obyvatelia sú proti tomu. Dokonca obyvatelia ostatným krajín  proti budovanou ďalších mešít protestujú.

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom splnomocňujem na odovzdanie môjho podpisu osobám oprávneným konať v tejto veci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...

Facebook