Petícia proti spoplatneniu rezidentov na Dvoroch IV. Petržalke
- Odmietame ako rezidenti v lokalite Dvory IV. od 12.01.2022 platiť za parkovanie poplatky za jedno auto 39€, za druhé 150€ a za tretie 500€, pokiaľ nám negarantujete dostatočný, resp. presný počet boxov na parkovanie
- Nesúhlasíme so spoplatnením parkovísk pre rezidentov pri mieste svojho trvalého bydliska
- Nesúhlasíme so zvýšenou sadzbou za druhé a tretie auto v domácnosti, ak žije v jednom byte viacero generácií
- Súhlasíme len so spoplatnením nerezidentov a žiadame, aby boli k dispozícii platby aj cez automaty na mince, nielen elektronicky cez mobil
- Nesúhlasíme ani v jednej lokalite Dvory IV. s jednosmernými ulicami - nikdy tu neboli žiadne dopravné nehody a incidenty
Kontaktovať autora petície
Spravujte svoje podpisy
Nedostali ste potvrdzovací e-mail alebo chcete odstrániť svoj podpis?
Spravujte svoje podpisyZdieľajte túto petíciu
Pomôžte tejto petícii získať viac podpisov.
Platená reklama
| Prihláste sa na spravovanie svojej petície. |
Zmena sa nestane tým, že zostaneme ticho.
Autor tejto petície sa postavil a podnikol kroky. Spravíte to isté?
Iné petície, ktoré by vás mohli zaujímať
Poskytujeme zdarma hosting pre online petície. Vytvorte profesionálnu online petíciu použítím našej výkonnej služby. Naše petície sa v médiach spomínajú každý deň, teda vytvorenie petície je skvelý spôsob zviditelnenia na verejnosti aj pred ľudmi, ktorí robia rozhodnutia.