Petícia na zvýšenie rodičovského príspevku

Touto petíciou chceme my mamičky, ockovia a predovšetkým slobodné mamičky dosiahnuť zvýšenie nášho biedneho rodičovského príspevku zo sumy 213,20 € na sumu 380 € pre každú matku/otca, ktorého dieťa je vo veku od 0 do 3 rokov....Plnohodnotný život si zaslúži každý z nás a naše deti si ho zaslúžia ešte viac, sú predsa našou budúcnosťou.Žiadame, aby rodičovský príspevok dostávali rodičia na každé dieťa, ktoré nedovŕšilo 3 roky...Ak majú rodičia 2 deti s vekom do 3 rokov majú dostávať príspevok na každé dieta, nie len na jedno...majú snáď povedať tomu druhému dieťaťu :"nie miláčik nemožeme ti dať najesť a prebaliť ťa, lebo štát nám dáva peniaze len na výchovu jedného dieťaťa?"...to snáď nie !!!BOJUJME ZA NAŠE DETI!!!...Pôrodnosť klesá a prečo?...Mladý ľudia sa boja predstavi, že pri takejto biednej finančnej pomoci od štátu pre rodiny nebudú schopní vychovávať deti v dôstojních podmienkach.

Prosíme o podpis všetkých, ktorý zdieľajú náš názor, že z týchto peňazí sa nedá vychovávať naše deti a súčastne uživiť aj seba a zabezpečiť plnohodnotný život celej rodine !!!


Patrícia Majorošová    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem Patrícia Majorošová na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...