PETÍCIA - VÝSTAVBA KRUHOVÉHO OBJAZDU, ALEBO OSADENIE SVETELNEJ SIGNALIZÁCIE PRI KRIŽOVATKE CIEST I/64, I/63 a III/1463 - ODBOČKA IŽA

My, obyvatelia okresu Komárno a južného regiónu SR podľa Zákona 85/1990 Zb. o petičnom práve touto petíciou vyjadrujeme svoju žiadosť o výstavbu kruhového objazdu, alebo osadenia svetelnej signalizácie na križovatke uvedených ciest pri takzvanej "Ižianskej odbočke" :

Cesta 1.triedy I/64 (ktorá v smere z juhu na sever spája Komárno a Nitru), Cesta I. triedy I/63 (ktorá spája Bratislavu, Dunajskú Stredu, Komárno a Štúrovo) a Cesta III.triedy 1463 (ktorá spája Lándor, Kavu a Hliník).  Súradnice križovatky ciest: 47°46'01.9"N 18°09'12.1"E.

Výstavbu kruhového objazdu, alebo osadenie svetelnej signalizácie odôvodňujeme tým, že počas rannej a poobednej dopravnej špičky sa na uvedenom mieste tvoria dlhé kolóny motorových vozidiel. Taktiež v uvedenej križovatke došlo viackrát k vážnym dopravným nehodám, pri ktorých došlo aj k zraneniam osôb.


Podpisom prehlasujem, že mám minimálne 16 rokov a súhlasím so spracovaním a uchovaním osobných údajov pre účely tejto petície.

Prosím potvrdte svoj podpis kliknitím na link vo vašej elektronickej pošte medzi prijatými e-mailmi.

Na Vašom podpise záleží.
Ďakujeme.

Občianske združenie Nec Arte Nec Marte Komárom-Komárno


Svojim podpisom splnomocňujom Timea Etheykatz na odovzdanie môjho podpisu, ktorá je  oprávnená konať v tejto veci.


Tímea Etheykatz    Kontaktujte autora petície