Výzva na spojenie sa protestujúcim skupinám nesúhlasiacimi s opatreniami vlády SR ohľadom Covid-19

Vážené skupiny nesúhlasiace s opatreniami vlády SR ohľadom Covid-19,

s prianím si krajšej budúcnosti pre ľudí žijúcich na Slovensku si dovoľujeme žiadať vás –

SPOJTE SA.

Vyzývame vás, sadnite si  v priebehu tohto, najneskôr budúceho týždňa, za okrúhle stoly, ktoré pre vás pripravujeme, diskutujte, zahoďte egá a osobné nesympatie.

S dátumom, ktorý vyhovuje väčšine z vás, vás oboznámime v priebehu nasledujúcich dní v tejto hromadnej emailovej komunikácii a v hromadnej správe v aplikácii messenger. Ak už máte v programe nejaké stretnutia, naliehavo vás žiadame, pozvite na ne čo najviac adresátov tejto výzvy. Určite poznáte aj ďalšie skupiny, či jednotlivcov, ktorí zatiaľ nie sú adresátmi tejto výzvy, prosíme pridávajte ich do týchto dvoch spôsobov našej hromadnej komunikácie.

V zmysle hesla: „V skutočnom, úprimnom dialógu, obe strany sú ochotné sa zmeniť.“ (Thich Nhât Hanh), na stretnutiach hľadajte styčné body, spoločné prieniky, myslite pozitívne.

Postavte sa už na najbližšom proteste a na každom ďalšom, teda prvý krát už 12.12.2020, (na kedy ste nám už v predošlej emailovej komunikácii mimochodom aj sľúbili predstaviť vašu víziu), SPOLU na jedno námestie, a predostrite nám keď aj zatiaľ individuálne plány. Ale urobte to ako spoločnú akciu a verte, že príde viac ľudí, ako keď sa trieštite na rôzne skupiny. Keď vás uvidíme spolu, dáte nám ďalšiu silu, nádej a vieru, ktorú vieme potom vložiť do spoločného cieľa a ten sa vám tak už ľahko podarí naplniť. 

PONÚKNITE NÁM SPOLOČNÚ VÍZIU, spoločné POŽIADAVKY ĽUDU, pod ktoré sa môžeme všetci podpísať, a ktoré všetci spoločne predostrieme vláde SR, NR SR a pani prezidentke.

Nie je najdôležitejšie, kto nám vládne, ale to, aby túto krajinu spravoval tak, ako si prajeme. Ak budeme JEDNOTNÍ, a tým pádom SILNÍ, každá vláda a každé osadenstvo NR SR, nám bude vládnuť podľa našich predstáv.

Je v poriadku, ak sú protesty vo viacerých mestách, či možno dokonca dedinách, najmä pre tých, ktorí nemôžu cestovať. Ale je nemysliteľné, ak to s nami teda myslíte vážne, aby 5.12. boli tri protesty v Bratislave.

17. novembra 2020 ste nám ukázali, ako sa na rôznych miestach Bratislavy dá vyjadriť svoj názor, pretože prirodzene sa začína mnohými skupinami, ale krásne ste sa nakoniec spojili do jedného veľkého protestu, či pochodu, podčiarknutým protestami a pochodmi v ďalších mestách Slovenska.

Nepokazte si sebe, aj nám, túto nádej, lebo ľudia sú zúfalí, vyhliadky neisté, o čom svedčia mnohé samovraždy a iné psychické aj fyzické zlyhania.

Následne môžete napríklad spísať petíciu, memorandum a pod., pod čo sa podpíše národ a čím budeme „tlačiť“ na aktuálnu, aj každú budúcu, vládu SR a každé zastúpenie nás občanov v NR SR.

V ďalšom kroku sa môžete zamyslieť, ako, tí, ktorí ste súčasťou politických strán, postavíte kandidátky, a ak voliči budú vidieť, že naozaj chcete SPOLUPRACOVAŤ, tak vás VOLIŤ BUDÚ, a potom sa do parlamentu dostanete, dokonca veríme, že aj s veľa mandátmi. Ale rozdrobene, sa tam doteraz, a pravdepodobne ani v budúcnosti, nedostal ani jeden z vás. Lebo v jednote je SILA.

ĎAKUJEME ZA VŠETKO, ČO STE UŽ UROBILI, AJ ZA VŠETKO, ČO EŠTE UROBÍTE.

VEĽMI SI TO VÁŽIME!                    Držme si palce, všetko dobré prajeme

 

Adresáti výzvy:

p. Dagmar Weissabelová             Slovenské národné fórum, Ľudový snem Slovenska                                                       

p. Peter Marček                           Strana Hlas ľudu , www.hlasludu.sk 

p. Martina Šimkovičová               tv Slovan 

p. Igor Jurečka                            živé vysielania z protestov na fb profile 

p. Michaela Hornáčková               živé vysielania z protestov na fb profile

fb skupina ROZHNEVANÉ ŽENY     adminky: Ivetka Micháliková, Terka Vansova                                                        

JUDr. Štefan Harabín                     Strana Vlasť , www.stranavlast.sk                                                                                 Občianska iniciatíva Slovensko, Vlasť moja                                                                

JUDr. Adriana Krajníková              www.zalobyvocistatu.sk                                                                                               Strana Právo Slovenskej republiky                                                                                          

p. Peter Sihelský                       www.revolúcia.sk  , www.skutocnarevolucia.sk                                                             

p. Camillo Pavučko-Jakub         

fb skupina Slovensko si nedáme  administrátori neuvedení

fb skupina V jednote je SILA       adminovia: Jaroslav Jaro Olah, Renata Nenka                                                           

p. Mário Botur

 

Slovenské hnutie obrody             www.sho.sk  

Priama demokracia                      www.stranapriamademokracia.sk                                                                                          

Hlas ľudu                                      www.hlasludu.sk 

Vlasť                                             www.stranavlast.sk 

Právo Slovenskej republiky

socialisti.sk                                   www.socialisti.sk                                                 p. Eduard Chmelár                      

Máme toho dosť                            


Monika Ráczová    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem Monika Ráczová na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )