Odvolanie predsedu NR SR - Andreja Danka

My, dolu podpísaní, žiadame odvolať z postu predsedu NR SR pána Andreja Danka.

Toto žiadame najmä z dôvodu pochybných morálnych hodnôt, ktoré sa prejavili po povýšení na kapitána v zálohe.

Pán predseda si toto povýšenie presadil od svojho nominanta na ministerstve obrany. Minister zvýšenie hodnosti nedostatočne zdôvodnil, vlastne iba svojím pocitom, že rozkaz je nad zákon.

Odsudzujeme tento primitívny PAPALÁŠIZMUS, ktorý si pán predseda nemôže dovoliť, nakoľko sám sa pasoval za najmorálnejšieho, najslušnejšieho a najdistingvovanejšieho politika v NR SR. Prijal náhubkový zákon, obmedzuje podnikanie na Slovensku a znevažuje post demokraticky zvoleného prezidenta SR.

Ďalším dôvodom je zvyšovanie cien energií. Po nominácií svojich funkcionárov do predstavenstva energetických podnikov sa tváril ako keby o ničom nevedel. Načo tam má nominantov, načo neustále poukazuje na EPH a J&T keď s vplyvom donorov v týchto energetických podnikoch nič nerobí.

Ďalším dôvodom je náhubkový zákon, robí si čo chce - 13. Schôdzu presunul - môže ju presúvať koľko chce - lebo môže. PAPALÁŠIZMUS HNUSNÝ. Nezaslúži si byť predseda NR SR. OKAMŽITE ODÍĎ. 

A nakoniec jeho sprosté ovplyvňovanie všetkého, od otváracích hodín obchodov až po otváranie listov ostatných poslancov... Je to obria hanba SR. Musí odstúpiť - je nebezpečný pre našu krajinu... Túži po moci, túži vládnuť všetkým a všetkému... Takéhoto tu už máme - nepotrebujeme ďalšieho. Je nevyhnutné ho zastaviť skôr ako bude neskoro...

Pán predseda nie je kompetentný vykonávať túto funkciu.

My, dolu podpísaní si myslíme, že volič nie je hovno a z ľudí si politici nemôžu robiť ovce. Samozrejme nemôže platiť ani staré známe "vyhraj voľby a môžeš všetko". 

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom splnomocňujem Nežerem seno na odovzdanie môjho podpisu osobám oprávneným konať v tejto veci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...