Odmietame trestné stíhanie pána Klányiho a Chlebíka

V budove Okresného súdu Bratislava I, sú od 21.5.2014 zadržaní a väzobne stíhani Juraj Chlebik a Jozef Klányi , ktorí napísali na budovu Národnej Rady SR nápis "1% " sprayom, za čo im hrozí odňatie SLOBODY v trvaní 3-8 rokov pre poškodzovanie verejného majetku!

Odmietame trestné stíhanie ľudí za uplatňovanie práv, ktoré deklaruje Ústava SR

Čl.32
"Občania majú právo postaviť sa na odpor proti každému, kto by odstraňoval demokratický poriadok základných ľudských práv a slobôd uvedených v tejto ústave, ak činnosť ústavných orgánov a účinné použitie zákonných prostriedkov sú znemožnené."

Čl. 26
(1) Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené.
(2) Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl. 12
(4) Nikomu nesmie byť spôsobená ujma na právach pre to, že uplatňuje svoje základné práva a slobody

Za uplatnenie práva väzenie , za rozkradnuté miliony eur ples v opere ? Rozkradnuté eurofondy , predaj pôdy a vody cudzincom , zbedačenie národa tunely , kauzy, podvody, všetko je v súlade so zákonom ?

Odmietame trestné stíhanie uvedených osôb za uplatnenie práv a slobôd obzvlášť, keď 1% zločincov a mafie ovláda životy 99% občanov !

https://www.facebook.com/events/398343860306278/

papierová petícia : http://tribunal.slobodnyobcan.sk/docs/peticia%20zadrzanie.pdf