Nenechajme sa obmedzovať

Ahojte! V prvom rade by som chcela povedať, že v žiadnom prípade nechcem aby si dotyčná Lívia z Kulturblogu musela zrušiť svoj kanál. Každý máme svoj názor a právo vyjadriť ho. Neberiem to nikomu, ani jej a ani ostatným ľuďom. No jedna vec, ktorá ma hnevá v 21.storočí, je fakt nerešpektovania názoru ostatných ľudí. Máme moderné technológie, pomaly nás nahrádzajú roboti a umelé technológie. Tak prečo niektorý ľudia nevedia pochopiť ľudské práva? Prečo sa niektorí musia škaredo navážať do iných? Prečo ich ponižujú za náboženstvo, orientáciu, farbu pleti alebo za to, že odmieta byť na kamere, že odmieta odpovedať na otázku, že ako žena odmieta mať deti? Prečo automaticky, keď ľudia patria do LGBTQ+ komunity sú psychicky chorý alebo úchylovia? Úprimne mi to príde veľmi smutné. Prečo by mal v dnešnom svete niekto útočiť na niekoho za jeho názor? Keď má vlastný je to úplne v poriadku, ale prosím neurážajme ľudí s iným názorom. Každý má právo voľby na to, akej bude orientácie, náboženstva, pohlavia. Má právo na to, vyjadriť sa, že ako žena deti mať nechce, že ako žena sa nebude holiť, že nebude mať dlhé vlasy a nebude tým "ideálom" ženy s dlhými vlasmi, make-upom a v šatách. Má právo na to povedať, že na tom videu byť nechce, že má ísť dotyčná osoba od neho preč, a že sa s ňou rozprávať nechce. Je to v poriadku. Preto by som touto petíciou chcela poprosiť v mene všetkých podpísaných ľudí, všetky príslušné orgány, ktoré s tým niečo môžu spraviť o nasledovné:

-Prosíme o stiahnutie videí z Kulturblogu, ktoré kritizujú názor iných, kde sú výsmešné pripomienky, kde ľudia nesúlasili byť na internete či kamere a napriek tomu sú tam, kde ľudia nesúhlasili s komunikáciou s Líviou a boli kvôli tomu nazývaní NETOLERANTNÍ, kde boli doslova strápnení, zosmiešnení, kde je im vtláčaný názor niekoho iného.

-Prosíme Kulturblog o NEnahrávanie videí s podobným obsahom.

-Prosíme o rešpektovanie názoru ostatných, my tiež názor nikomu neberieme ani Kulturblogu, ani nikomu inému.

-Prosíme Kulturblog o rešpektovanie práv. O to aby nenatáčali niekoho, kto na inernete byť nechce.

-Prosíme Kulturblog aby nurážal ľudí, ktorí s ním komunikovať nechcú. 

Ľudia, prosím. Žijeme v 21.storočí. Je dosť smutné, že veľa problematík s orientáciou, farbou pleti a náboženstvom si uvedomujú už deti do 8 rokov. Každý má právo vyjadriť svoj názor slušne a bez akýchkoľvek urážok. Každý má právo si vybrať ČO alebo teda ČÍM bude, aké spraví rozhodnutie a ako bude vyzerať. Prosím buďme k sebe tolerantní. 

V prílohe by som chcela priložiť odkazy na tri hlavné videá poukazujúce na túto problematiku.

https://www.youtube.com/watch?v=bXGaFM29xWk&t=1374s

https://www.youtube.com/watch?v=1gUr71CFTTU&t=152s 

https://www.youtube.com/watch?v=2hptqBUWoWo 

 


Daniela Majtánová    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem Daniela Majtánová na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...