NEBERTE NAM SUBCLUB!

NEBERTE NÁM SUBCLUB! je petícia proti zrušeniu veľmi jedičného bratislavského klubu/podniku, ktorý je vďaka svojmu netradičnému priestoru, pod hradnou skalou v bývalom bunkri, naozaj raritou vo svete. Poďme spolu zabrániť tejto kultúrnej dehonestácii.

PODPOR TÚTO PETÍCIU SVOJÍM PODPISOM! (Na to, aby sa petícia dala posunúť vyššie príslušným orgánom, ktoré majú právomoci na rozhodovanie o takomto probléme, je potrebná ADRESA signátora. Ďakujeme za pochopenie!)

Untitled-23.png

subclub1.jpg

Zdravím všetkých, ktorí si našli čas a čítajú!
Touto petíciou by sme chceli hlavne zvýšiť povedomie o dôležitosti klubovej kultúry a upriamiť pozornosť na problém, ktorý si pozornosť jednoznačne zaslúži.
Ako sme sa dozvedeli 15.3. 2019, legendárny podnik Subclub sa chystá zatvoriť svoje brány na dobu neurčitú z dôvodu výstavby nového projektu a jeho budúcnosť je neistá. Sme viac ako presvedčení, že nám osud legendárneho Subclub-u nie je ukradnutý. Je to klub s bohatou, viac ako dvadsaťročnou históriou a vďaka svojmu unikátnemu umiestneniu v bývalom vojenskom bunkri pod Bratislavským hradom je taktiež akýmsi "kultúrnym dedičstvom", ktoré by nemalo len tak zaniknúť z dôvodu výstavby luxusnej obytnej štvrte. Zachovanie tohto významného kúsku z našej klubovej kultúry, a taktiež veľkého lákadla pre zahraničných turistov, je extrémne dôležité pre jej ďalší rozvoj. 

Radi by sme touto petíciou oslovili ľudí a spoločne sa spojili pre dobrú a správnu vec.

 

 

zdroj fotografií: www.subclub.sk ; https://www.citylife.sk/miesto/subclub 


Lea Valachová & Patrik Machata    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom splnomocňujem Lea Valachová & Patrik Machata na odovzdanie môjho podpisu osobám oprávneným konať v tejto veci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...