Marek Krajčí odstúp

Igora Matoviča bavia rôzne internetové ankety, tak mu trošku ukážme silu internetu tým, koľko ľudí si reálne želá aby jeho minister zdravotníctva odstúpil.
Je katastrofálne, hrozné, mimoriadne zlé, tragické, že v súčasnom stave, aký na Slovensku aktuálne je, šéfuje tak dôležitému rezortu človek ako je Marek Krajčí.
Nikto z nás, čo si želáme demisiu Marek Krajíčho. nemáme proti Marekovi nič osobné. Že je veriaci je jeho slobodná voľba, každý máme právo vyznávat vieru podľa svojich preferenciií.
Prekážajú nám absolútna nemohúcnosť, neodbornosť, nečinnosť, hlúpe nezmyselné kroky na Ministerstve zdravotníctva.
 Slovenské zdravotníctvo je po vládach Smeru v úbohom stave, riziko, že zákrok nedopadne dobre je veľké aj bez covidu, nie v takej výnimočnej situácii ako je Covid pandémia.
 Je absolútne nevhodné a nezmyselné, aby v aktuálnej situácii riadil zdravotníctvo človek, ktorý všetku svoju činnost konzultuje s bohom a so všetkým sa obracia hneď na boha.
Aktuálna situácia vyžaduje skúseného človeka s reálnymi schopnosťami pandémiu riešit, nie silne veriaceho človeka.
 Ak náhodou ten jeho divný boh existuje, naplánoval Marekovi
koniec pôsobenia na ministerstve zdravotníctva. 
 
Dôvody prečo žiadame demisiu ministra zdravotníctva Marek Krajčího.
1. Absolútne nezvláda covid pandémiu, zlyháva vo všetkom čo môže 
2. Zneužíva svoju funkciu na pretláčanie svojej náboženskej agendy.
Už v apríli počas prvej vlny pandémie Krajči svojvoľne, zrejme pre svoje náboženské presvedčenie, vyzýval nemocnice, aby nevykonávali interrupcie.
Teraz spoplatnil interrupcie ženám nad 40 rokov a ešte to pokrytecky nazýva "zrušením diskriminácie".
3. Podporil neodborný a škodlivý návrh Záborskej ohľadom interrupcií aj ohľadom toho, aby farári boli zákonom považovaní za zdravotníkov.
4. Nechce schváliť interrupčné tabletky napriek tomu, že stanovisko odborníkov je úplne jasné za ich schválenie.
5. Robí čistky v zdravotníctve, keď skončili viacerí riaditelia nemocníc, ktorí vo svojich funkciách prežili niekoľko vlád. Zo dňa na deň dostali výpoveď, lebo vraj stratili dôveru ministra, aj keď sa s nimi predtým ani nerozprával.
6. Podľa informácií Denníka N výberové konania ministra nie sú transparentné. Tají mená komisie, projekty len ukáže, výpisky z nich zakáže. Tak došlo už k viacerým pochybným nomináciám.
7.  Do vedúcich pozícii nemocníc dosadzuje svojich kresťanských kamarátov a ľudí bez odborných znalostí, hutníkov, oknárov, lesníkov atď.
 

Vladimír Meloun    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom splnomocňujem Vladimír Meloun na odovzdanie môjho podpisu osobám oprávneným konať v tejto veci.


ALEBO
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...