My, Slováci v zahraničí a žijúci na Slovensku žiadame, aby ministerka vnútra Denisa Saková odstúpila z postu ministerky vnútra SR

Ministerka Saková sa vyjadrila, že tieto voľby budú zvláštnejšie tým, že je okolo 60.000 žiadostí ľudí, ktorí žijú v zahraničí a ktorí si vypýtali volebné lístky a chcú prostredníctvom pošty voliť. Čo presne povedala Saková: "Ja skutočne apelujem na vás, nedovoľme možno takýmto ľuďom, ktorí žijú v zahraničí...,"

Video nahrávka je k dispozícii pod linkou nižšie.

https://www.topky.sk/cl/100535/1859599/VIDEO-Sakova-vysvetlovala-slova-o-volicoch-zo-zahranicia--O-Slovensku-by-nemala-rozhodovat-len-Bratislava?fbclid=IwAR0oQkOaxeo2Rl83aZzHNAFaC2N1bVnuHA3hh0RJdqvbEk_6P_HTBFjnOlE

Vyjadrenia takéhoto charakteru sú neakceptovateľnou urážkou všetkých zahraničných Slovákov, ktorí sa chcú podielať na participácii formulovania vlády SR ich hlasmi zo zahraničia. Ďalej máme dôvod si myslieť, že takýmto spôsobom môže vytvoriť záujem manipulovania hlasov zo zahraničia, alebo spôsobiť záujem o zmenu zákonu a zabrániť tak Slovákom v zahraničí voliť, čo by bol následne krok proti Ústave SR.

A preto touto petíciou vyzývame ministerku Denisu Sakovú, aby odstúpila zo svojho postu ministerky vnútra SR. 

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom splnomocňujem Matej Galo na odovzdanie môjho podpisu osobám oprávneným konať v tejto veci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...

Facebook