koniec utrpeniu v Martinskom útulku

Quoted post

klara

#29 strasne??? ludia su strasny

2012-11-08 08:19

26: toto uz idete do extremov vy ste porusili legislativu lebo ste nezabezpecili psa proti uteku a este sa idete rozculovat nad tym ze hatara odmietol ist vasho psa hladat 10 krat po sebe? sa spamatajte ani on neni cvicena opica ze bude skakat pretoze vy ste nezodpovendny. ak dobre viem situaciu skontorloval hned niekolko krat a kedze psa nenasiel co mal podla vas robit. pes je zivy tvor neostane sediet na jednom mieste a cakat kym sa vam uraci ho ist hladat. a ak si myslite ze tie vyjazdy su zadarmo tak asi zijete v inom svete. a predpokladam ze psa nemate vykastrovaneho tak este porusujete legislativu aj v tom ak vas pes nakryje sucku alebo sucka vrhne mlade tak co sa tu ohanate neochotou ked vy ani nieste ochotny poriadne si vychcicit psa alebo urobit si poriadny plot. a kazdy kto si v utulku najde psa je podla zakona povinny uhradit naklady ktore tym vznikli vyjazdom a starostlivostou . hatara to cele roky kompenzuje tym ze sa radsej dohodne aby si majitelia dali psa ci suckku vykastrovat. tak mi nehovorte ze pytal peniaze zase prikraslujete skutocnost. a ak povedal pan ze nanho zavola policiu asi by mu to nepomohlo ale viete co hatara sa as debilom bavit nebude a radsej mu psa da nech ma pokoj on sa s takymi ludmi stretava kazdodenne uz ma toho aj on dost

Replies


Hosť

#76 Re: strasne??? ludia su strasny

2013-01-20 09:06:40

Martin Sýkora Praha

#89 Re: strasne??? ludia su strasny

2013-01-20 21:59:26

mám takový pocit,ale nemohu to dokázat,že pod přezdívkou klára píše sám jmenovaný doktor.Pokud se mýlím a jste nějak s dotyčným "člověkem"v kontaktu doporučte mu prosím se pod svým vlastním jménem zde přihlásit a sdělit nám svoji verzi a úhel pohledu.