Proti zavedeniu registrovaných partnerstiev homosexuálov.

Quoted post

proti proti

#1 proti proti

2012-10-09 16:43

to je skoda. vo vyspelych statoch to je uz povolene. my sa stale motame dakde daleko od tychto statov a hranicu tolerancie mame strasne malu.

Replies


Hosť

#4 Re: proti proti

2012-10-16 11:09:16

#1: proti proti - proti proti

Kto by spal s mužom tak, ako sa obcuje so ženou, obaja spáchali ohavnosť, musia zomrieť, ich krv bude na nich.

JA

#5

2012-10-17 11:21:10

keď sa to povolý spoločnosť to bude ľutovať a ani sa nenazdame a už tu bude navrh na adopciu deti

je to choré a zvratené a je mi totálne jedno ako veľmi ste mali nasledky v detstve a podobne

Mike1

#7 Re: proti proti

2012-10-22 00:16:11

#1: proti proti - proti proti

To nie je "vyspelosť", ale návrat ďaleko pred začiatok civilizácie - do Sodomy a Gomory!

Súhlasím s proti - proti

#18 Re: proti proti

2013-02-01 09:08:33

#1: proti proti - proti proti

Som rada, že je tu aspoň jedenliberálny názor. Veď aj homosexuáli sa v partnerstvách podieľajú na vytváraní spoločných hodnôt tak ako heterosexuálne páry. AKurát že napr. v prípade úmrtia jedného z heterosexuálneho páru ten druhý dedí a pri homosexuálnom páre nie. Tam zdedí všetko rodina, ktorá možno toho "svojho" homosexuála odvrhla pre jeho orientáciu a nepodala mu pomocnú ruku keď to potreboval. Nesúhlasím ani s názorom nižšie, ktorý homosexualitu pripisuje zlému detsvu, nevhodnej výchove, traume a pod.. Je to totálny nezmysel, keďže homosexualita je spôsobená odchýlkou vo vývoji v prenatálnom veku. Je zaujímavé, že všetci máte potrebu riešiť homosexuálov. Je to zrejme tými zviditeľnenými "celebritnými", ktorí svoju orientáciu navonok deklarujú exhibicionistickým spôsobom. Nikto nerieši alkoholikov, narkomanov, ktorí si túto cestu vybrali sami, príp. sa o nich hovorí ako o obetiach doby. Homosexuáli nie, tí už tak na tento svet prišli. Pritom práve alkholici a narkomani stoja našu spoločnosť nemalé financie a sú práve tou skupinou, ktorá ohrozuje našu spoločnoosť či už na zdraví, alebo majetku. No a adopcia detí? Myslím, že homosexuálny pár, s láskou vychovávajúci adoptované dieťa mu dá určite do života lepší základ, ako detský domov, či kontajner. Lustruje niekto heterosexuálne páry, či budú svoje deti vychovávať tak ako majú a nebudú ich nejakou formou zneužívať???!!!


Hosť

#56 Re: proti proti

2015-04-13 11:08:14

#1: proti proti - proti proti 

 Dajte sa liečiť!

Je to choraba,ktorá sa dá vyliečiť!

Keď ostaný budú skákať do studne skočíte aj vy?

Netreba všetky nemorálnosti,pervezity preberať od zdegenerovaných národov!

Pozrite sa ktoré národy sa vzmáhajú a ktoré vymierajú!

Prečo asi?!

M

#64 Re: proti proti

2019-06-03 17:38:58

#1: proti proti - proti proti 

Tolerancia je jedna vec, nech sú, veď vždy aj boli. Ale nech nie sú násilný, ani heterosexuáli sa nepropagujú provokačnými pochodmi. Nech sa žiaden homoš nečuduje toľkej nenávisti, keď sa násilím vtierajú. Každý je diaťa božie, hej?, tak aj vrah aj pedofil a pod.. tý sú tiež super??? a nech nech vrátia späť právo deťom na dúhu!!!!! Deti sa nerodia homošmi.