Petícia na zrušenie nástrojov psychiatrie na územi SR

Quoted post


Hosť

#122 Re:

2016-08-03 06:04

#121: -  

A kde bola tvoja viera v dobro, keď si páchal skutky, za ktoré si mal ísť "radšej" do vezenia?

Replies


Hosť

#125 Re: Re:

2016-10-14 19:40:36

#122: - Re:  

 Prepačte,moje skutky ktoré som páchal sa daly doriešiť obyčajnou diskusiou (pohovorom,dohovorom),elektroliečba zato že som roztrhal nejake moje časopisi alebo že som nevedomky obťažoval nejakych ludi je absurdná,myslím si že všetky problémi vo svete bi sa mali riešiť láskou,a všetky problemi vo svete vznikaju z nedostatku lasky,a pojem psichiatria čo som ja zažil znamena absolutny deficit lasky,je to jednoducho tovareň na smrť,čo som ja zistil už neskoro,ale žijem a verím že aritmia srdca z elektroliečby mi raz prejde ak budem žiť v láske,pre mňa v živote už nič nemá zmysel iba láska ani priatelia ani pribuzný iba láska,a je jej velmy málo takže mám vela práce :),človek sa učí na vlastných chybách,prosím nerobte prosim vas chyby aj ked nevedome lebo nevedomosť neospravedlnuje a trest za nevedomosť je psychiatria,je to zakerné biť trestaný za to čo nevieš,takže budte prosím veľmi opatrný a keď máte v niečom pochybnosti tak to radšej neriešte lebo sa môžete zamotať,žite radšej v láske a všetko sa o seba postará