PETÍCIA za ZRUŠENIE vyhlášky Ministerstva spravodlivosti č. 207/2016 Z.z. ktorou sa ustanovujú podrobnosti výkonu rozhodnutia vo veciach maloletých

Quoted post


Hosť

#10

2016-06-09 06:23

ja som podal návrh na výkon rozhodnutia a dva roky súd nič nerobil

Replies


Hosť

#59 Re:

2016-06-13 10:53:18

#10: -  

 V mojom pripade som trenciansky sud ziadal plnit vykon rozhodnutia, pretoze exmanzelka nepustala deti z domu na moje stretnutia. Po 4 mesiacoch som sa dockal toho, ze sud na zaklade klamstiev ex vydal proti mne predbezne opatrenie, aby som sa stretaval s detmi len v prvu sobotu v mesiaci celkove na dve hodiny za pritomnosti ex. Sud ju teda nepotrestal, ale naopak, mne uplne zamedzil styk s detmi. Predbezne platilo pocas 2,5 roku a zrusilo sa, az ked som vyvratil klamstva a podvody ex relevantnymi dokladmi. Predbezne opatrenie vsak sposobilo obrovske skody. Ex deti viedla k nenavisti voci mne, deti sa mi odcudzili a velmi tazko si hladali cestu spat. Keby take podvody urobil muz, ma na krku paragrafy z trestneho zakona. Je to obraz totalnej diskriminacie rodicovskych prav otca na trencianskom sude. Kompetentna osoba, ktora pozna vnutorne pomery, sa vyjadrila, ze az 2/3 sudcov na trencianskom sude by museli povyhadzovat z ich teplych velmi dobre platenych miesteciek, aby sa tam clovek doziadal svojho prava.




Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...