Petícia za vyčlenenie priestorov pre ATV&off-road parkov v SR

Quoted post


Hosť

#21

2016-05-04 07:26

Je smiešne ze niekto chce obmedzovať pohyb na motorovych vozidlach akehokolvek druhu, niekto ide do lesa sa previest, naozaj za oddychom a relaxom. pri takych enduro pretekoch, ci 6-dnovej, je to ovela horsie, po tej istej ceste prejde aj 100 jazdcov kde cestu totalne znicia, vyplasia zver a urobia nove trasy kade tade, kde si voda v obdobi dazdov spravi novy potocik, vymyje podu a normalne potoky vysychaju, tam je problem, ktorym sa treba zaoberat. to ze niekto prejde po ceste ci vytvori cestu rozumne, kde pomoze, alebo neznici okolie, to je len dobre a prispieva to veci,nie ju nici. preteky cross typu su podporovane zviditelnovane a vyzdvihovane, neviem ci jeden clovek ktorí rozhoduju uz videli co to v lesoch narobi, ja zial ano, 6-dnova a enduro preteky sa konaju a konali aj v nasom katastri. a to ze niekto prejde po polnych cestach autom, 4-kolkou ju neznici ale 100 jazdcov ktory sa plasia a nahanaju za vykonom, to cestu znici, poskodi, nikto sa potom nestara co to narobi, vsetci sa financne nabalia, premelu a preperu peniaze, v televizii sa pozrieme kto vyhral, aka super akcia, za par dni vsetci zmiznu, a poskodenia ostavaju, o tie sa uz nik nezaujima, nech riesia tieto problemy, a nie nie zakazy sa zrelaxovat. niekedy chvilka "vyvetrania" si hlavu je super napomocna a zrelaxuje viac ako nejaky vikendovy pobyt. a netreba nic nicit, len sa pohodlne a kludne previest. toto je moj nazor. mozno ho niekto aj precita.

Replies

Roman Mazanec
Autor petície

#24 Re:

2016-05-04 19:11:48

#21: -  

 minimalne ja citam vsetky komentare a pripomienky.. ;) vsetko ma svoje plusy aj minusy kazdopadne fakt je ten ze nasa vasen a nase hobby su u nas trestnym cinom za ktory hrozi trest realneho odnatia slobody co povazujem za absurdne a preto to chceme zmenit. prva bola myslienka, druha vec je peticia. keby mam hovorit za seba ako jednotlivec nikam sa nedostanem. ked vsak bude za mnou stat xy ludi co podporuju nasu vec hned to bude myslim vyzerat inak.