Petícia proti výstavbe "spaľovne" odpadu v extraviláne obce Žirany

Quoted post

boric mytov

#66 Re: Re: Re: *

2016-04-24 07:31

#64: - Re: Re: * 

 to ti neznizi hodnotu pozemkov malo ale podstatne totizto to ze to bude 3tia najvetsia spalovna na slovensku je fakt uz teraz ma spalovat minimalne ohromnych 7ton za hodinu len pre porovnanie kosicka pali 10 a teraz my odpovedz kto ti zaruci na slovensku ze nebudu palit trebarz 14? alebo 21? s tym nazvom mozu kludne obyst slovensku legislatyvu o zakaze dovozu odpadu z cudzich statov ved uz to nie je spalovna ale zhodnocovac komunalneho odpadu a splinovac a podobne klamstva a este detail ta firma vznikla len pred mesiacom to mam zverit osud do ruk neakym podvodnikom ktory maju kompletne n salame neke zirany a mozu sa kedykolvek vyparit mas zirancanov a podla mna aj okolite dediny za blaznov co nevedia v akom state ziju? 

Replies


Hosť

#70 Re: Re: Re: Re: *

2016-04-24 07:55:18

#66: boric mytov - Re: Re: Re: * 

 A co si myslis ze ja som z Popradu? :D Tiez som odtialto a v Ziranoch konkretne mame pozemky takze sa ma to asi aj konkretne tyka, a je mi jasne ze je to s tym spate no aj tak nie som vobec proti vystavbe. Nie nikoho za blazna nemam a nemam potrebu ani nikoho urazat a navazat sa do niekoho nazoru...kazdy ma pravo na svoj...len som povedal ako to vidim ja...Vies kolko firiem denne na Slovensku vznika? To by sme tu mali same pracky. A co ty vies, mozno nakoniec zistis ze za tym vsetkym stoji tvoj sused...