Odvolanie prezidenta SR Andreja Kisku

Quoted post

§Pohľad na vec§

#1977

2016-03-08 22:41

Dobrý deň,

Náš štát živý 3 prezidentov. Chceme živiť ďalšieho odvolaného a voliť ďalšieho a platiť aj za toho?? Zamyslite sa a čítajte ďalej.. Búrte sa, ale tam kde je treba. Nebuďte ovce! Nerobte čo Vám iní diktujú.. Je Vám pravda nepohodlná, tak to zmažte.. 


Nepáči sa mi postoj prezidenta SR aký zaujal voči LSNS ktorej šéfuje p. Kotleba. 20 rokov riešime rómsky problém ako krajina a v podstate zakaždým víťazia Rómovia. Nie som rasistom, ale nepáči sa mi sústavné prispievanie na ich živobytie. Pri množstve detí majú nemalé peniaze a štát sa o nich lepšie postará ako o pracujúcich Slovákov. Dovoľte mi prosím vyjadriť ešte jeden pohľad: Pán Kotleba je označovaný ako extrémista (dobre že nie terorista), ale on jediný ma rešpekt pred neprispôsobivými občanmi rómskeho etnika. Skutočne je M. Kotleba extrémista?? Čo je potom p Sulík?? Najskôr neúspešná nestabilná vláda v podobe zlepenca a kopec sľubov. Istota pre mladých v podobe legalizácie marihuany, eutanázie, interupcie (potraty), oficiálne homosexuálne organizované partnerstvá.. Toto nie je extrém?? Voliť by mali ľudia vo veku 26 rokov kedy už nie sú závislí od rodičov ale zarábajú si na vlastný chlieb a vlastnými rukami. Vtedy by prehodnotili čo je dôležité a na čo sa majú zamerať aby vôbec vyžili. Nesúhlasím s Pánom prezidentom. Aj p. Kotleba mal právo stretnutia s prezidentom a zaslúžil si potriasť rukou ako člen úspešne zvolenej strany. Občania Španielska by boli schopný podpáliť štát, tak aj my sa už nemôžeme dať. Štát s nami jedná ako so spodinou a tvárime sa pritom demokraticky. Prednejší sú tí čo nepracujú a sú príťažou pre štát. Zvolenie novej vlády, pre mňa znamená ďalšie nabaľovanie len sa vymenia tváre.. Sme slobodná krajina a toto je môj názor. 

Replies


Hosť

#2010 Re: Na čo je nám prezident?

2016-03-09 00:21:49

#1977: §Pohľad na vec§ -  

 Žvíme ho tak či tak, ale keď bude odvolaný nebude robiť hanbu.ale zas budeme platiť aj dalšieho čo ju môže robiť tiež

možno si  myslia že to je ich úlohou v ich funkcii.tým myslím aj jeho predchodcov

a čo zrušiť Prezidenta vôbec.?