Petícia: Podpora P.Kalmusa a Ľ.Lorenza, za dotvorenie busty V.Biľaka

Quoted post

Stary Moskvič Tvrde Auto

#47

2016-02-19 15:23

Niekde som sa dozvedel že aj Alžbeta Bátory má svojú sochu v Čachticiach na námesti. Nie je inštalovanie Sochy Alžebty Bátoriovej trestným činom podľa §451? Alebo swúsošia Cyrila a Metóda kde koľvek inde na Slovensku či v Česku. To bude tiež zrejme trestný čin podľa §451.. Alebo iné busty a Sochy s Havlom a podobnými gaunermi. Veď sú to koniec koncov všetko samí zločinci niektorí krvaví iní majú na svedomi viac krvi ako Vasil Biľák.. Ale nikto z vás sa tieto sochy pomníky a busty nesnaží zničiť prípadne znehodnotiť ako Kalmus s Lorenzom. Hlavná vec že sa tu začnete oháňať paragrafmi. Historická hodnota týchot bust a soch vám nič nehovory.. Čo keby sme došli do Francúzka a zdemolovali Napoleonovú sochu či v Ríme zničili bustu Júlia Cézara aby to voči Biľakovi bolo aspoň trošku fér. Jedine Pokrytec vytvorý takú petíciu. Veru pokrytec ktorý sa hraje na liberála s vlastným názorom pritom klesá svojými myšlienkovími pochodmi klesá pod úroveň komunistických despotov a na úroveň FAŠISTOV! Hanba!

Replies

Auto peticie Jankovič

#55 Re:

2016-02-19 16:51:45

#47: Stary Moskvič Tvrde Auto -  

 Ak by boli Havel, Batoricka, Cyril a Metod,... usvedceni z potlacania ludzkych prav a slobod, tak je ich propagacia trestnym cinom, ja som si zakon nevymslel, zatial do tejto skupiny patria preukazatelme nacisti a komunisti, tak hovori zakon. Preco tebe anonym Moskovic prekaza ze niekto dotvoril sochu vraha, ktory pozval na slovensko okupantske vojska, to uz nema umelecku hodnotu vyfarbit ho v jeho pravych farbach? Kto je pokrytec, ja co uvadzam meno aj adresu a kludne si to mozeme prebrat pri pivku osobne. Podla toho co tu pises by sa kludne mohli stavat sochy Hitlerovi ved aj to by malo umelecku hodnotu, hlavne aby takym socham bola zarucena nedotknutelnost. Uvedomujes si ze my vsetci sme zaplatili danami autobus policajtov na ochranu toho pomnika, na to ma sta dost policajtov, ale na ochranu slusnych ludi, na uctu voci obetiam komunizmu uz nie su?

 A rozhodne nie som liberal.