Proti zrušeniu ZŠ Veternicova 20.

Quoted post

Karlovešťanka

#9 egoizmus

2016-01-27 17:11

Moje deti navštevujú inú Karloveskú školu, ktorá už nutne potrebuje rekonštrukciu (WC, okná, kúrenie, ...) a teraz sa z Vašej petície dozvedám, že mestská časť musí dotovať nejakú poloprázdnu školu. Túto petíciu považujem za vrchol egoizmu. Keby sa budova prenajala, tak by generovala zisk a nie stratu a aspoň boli by peniaze na rekonštrukciu ostatných karloveských škôl. Deti z Veternicovej to majú do Dubčeka pár sto metrov, učiteľky by tiež neprišli o prácu, lebo nové deti by v Dubčekovi niekto učiť musel. V celej petícii ani vo vyššie uvedených komentároch som nenašla jediný rozumný argument, ktorý mi hovoril za ponechanie tejto školy.

Replies


Hosť

#10 Re: egoizmus

2016-01-27 18:50:24

#9: Karlovešťanka - egoizmus 

 Žiaľ je to inak ako píšete. Učiteľky by o prácu prišli a 100metrov nie je problém. Problém ZS A.Dubčeka je v jej masovosti, nizkej kvalite vyuky a drogovom probléme.

Rovnako by sa dalo hovorit o ekonomicky zdovodnenim rušení školok v minulosti, ktorych je dnes nedostatok. 

MČ sa má správať ekonomicky a šetriť, nie rušiť

školy v novych budovách, ale v starych. Tie vyžadujú každoročné opravy a rekonštrukcie.

werner

#14 Re: egoizmus

2016-01-28 08:21:37

#9: Karlovešťanka - egoizmus 

 Ja mozem povedat ze egoizmus je opravovat staru skolu, davat obrovske investicie na zateplenie, nove okna, nove kurenie atd. To je neefektivnost! Lepsie je si predsa ponechat novu skolu kde netreba robit drahe investicie, nie? Tak ako hovorite par sto metrov mozu deti prest...a budu v novej skole ... a stat usetri na zbytocnej oprave starej skoly. Ze?       


Hosť

#22 Re: egoizmus

2016-01-28 13:45:28

#9: Karlovešťanka - egoizmus 

 Každý rodič je zodpovedný za to, akú vyberie školu pre svoje dieťa. My sme vybrali Veternicovu 20 a sme veľmi spokojní. Vy ste vybrali inú...Vaša zospovednosť...

markul

#64 Re: egoizmus

2016-02-05 12:20:29

#9: Karlovešťanka - egoizmus 

 Zjavne o tejto škole nič neviete, ak by ste poznala atmosferu, inam by ste dieťa dať nechcela... Mylsím že nevravím za seba, že pre zachovanie tejto atmosfery sme ochotný aj mesačne doplácať. Zaujímalo by ma, či aj Vám by stála vaša škola za takéto úsilie ju zachovať, ako máme my??


Hosť

#67 Re: egoizmu

2016-02-08 13:25:57

#9: Karlovešťanka - egoizmus 

 Pani , skúste ten Vas vnútorný boj vyriešiť tak , že Vaše deti prehlásite na povinnú školskú dochádzku na tuto super základnú školu na Veternicovej v Bratislave !

kamikadze

#124 Re: egoizmus

2016-07-20 10:44:07