Celoročný zákaz používanie petárd a delobuchov

Quoted post

honney

#459 Re:

2016-01-04 08:25

#3: -  

 Vobec nechapem, ako to vlada mohla vobec dovolit. Ludia na sidliskach hadzu von oknom pirotechniku na auta a vobec nedbaju na to ze pod oknom sa mozu prechadzat aj ludia a niekomu to hodia rovno na hlavu. A nehovoriac o tom ze buchaju az do rana a nemoze ani policia s nimi nic urobit. Malym detom sposobia traumu, zvieratam tak isto. Bojujeme za prava malych deti a zvierat! Takze mila vlada, dufam ze tohtorocny silvester bude uz pokojny a hlavne tichy!

Replies

Zuzka

#496 Re: Re:

2016-01-04 11:21:55

#459: honney - Re:  

 Suhlas, keby boli ludia tolerantni a hadzali tento nezmysel iba v case na to urcenom, bolo by to o inom. V predaji su pomaly celorocne, pouzivaju sa od zaciatku prazdnin. Nie len zvierata, ale aj deti a tehulky maju z toho soky. Mne ked prdla mega pod oknom o 9rano, som myslela, ze od laku aj potratim! A nehovoriac o skodach. Kto mi kupi novu popolnicu?? Smradi tinedzerski mi hodili petardu do pomerne novej kovovej popolnice a ta je teraz absolutne nepouzitelna. Nahradi mi mesto skodu? Vyrobcovia tejto "zabavnej" pyrotechniky? Alebo nebodaj ministerstvo soc.veci a rodiny, kedze ti sopliaci su niecie deti??