Celoročný zákaz používanie petárd a delobuchov

Quoted post


Hosť

#26

2016-01-02 21:44

nevidim ziadny zmysel ani krasu v buchani petard. je to nebezpecne a zbytocne, a je z toho plno odpadu. nie je to ohladuplne voci inym tvorom..

Replies

111

#831 Re:

2017-12-30 12:45:39

SA TU STAŽUJETE  A HLAVNE NA SILVESTRA CUMITE VŠETCI CEZ OKNA....A ZA DALSIE,ZE SA STRIELA SKO? TAK TO NA SLOVENSKU JE PRVO SA MUSIME NAUCIT CO TO JE LAVA A PRAVA STRANA SKOR TO TREBA UCIT NASE DETI LEBO SA MI HLAVA ZASTAVUJE KED IDE MATKA A DETI PO CHODNIKU PO LAVEJ STRANE!TIE DETI ROBIA POTOM TO ISTE STACI AK SA POZRETE AKO SA CHODI V NAŠOM MESTE...AKO TELATA... ALE TATO TEMA JE ASI O TOM ZE Vam niekto mimo silvestra hodi delobuch pod okna tak to si treba riesit v baraku a nie tu idete zakazovat a stazovat sa akoze preco si nemozem v priebehu roka odpalit volade na roli ohnostroj ci delobuch?Mne potom vadia silne motorky co ma budia pod barakom? Zakazeme aj tie?Tam nech sa riesa dolezitejsie veci a nie toto a ak Vam niekto trieska pod oknom po 22 mimo silvestra zavolajte si policiu ta je povinna to riesit a moze podat trest.ozn.na neznameho pachatela, mozno tu moc mudrujem ale urcite nepodporujem zakaz!a to ze niekomu hrabe skor a trieska pod oknami to neni urcite na zmenu zakona ja si tiez mimo  silvestra hodim ale idem na pole.