Petícia za udržanie dopravcu Regiojet na železnicnej trati KE-BA

Quoted post


Hosť

#14

2015-11-29 15:53

Pretoze sluzby regiojetu vyuzivam casto a som s nimi spokojna.Vlaky SZSR su zastarale, bez el. privodu ,bez wifi ,spinave,nedostojne cestovanie. Bohuzial musim aj tieto vlaky v noci vyuzivat ,ale s odporom. Nevetrane, smradlave priestory,cestovanie pod ludsku dostojnost. Stale co je dobre nam vlada vezme svojim rozhodnutim,lebo niekto na tom zlom chce profitovat. Som sklamana z takej vlady.

Replies


Hosť

#16 Re:

2015-11-29 19:32:41

#14: -  

 keďže porovnávaš ICRJ tak porovnávaj s ICZSSK, lebo ani neviem čo je to za spoločnosť SZSR okrem iného, keď IC tak s IC a nie IC s tým najhorším osobákom, to sa potom ľahko poukazuje na zlé stránky, ale ja ti poviem tiež tie zlé toho super regiojetu, v lete klíma nikde, v zime kúrenie nikde (nehovorím že stále ale je to fakt), zamknuté wc, trieskajúce podvozky z dôvodu zanedbanej údržby a toto je tá skvelá úroveň IC vlakov? Dnes na IC403 tuším vozeň č. 6 zamknutý a bez ľudí, takže úplne pre cestujúceho super že príde na stanicu a zistí že nemôže použiť ten vlak ktorý potreboval lebo dopravca nemá ako dať náhradný vozeň. takže vlastne áno regiojet má najlepšie IC na svete a IC zssk mu nesiahajú ani po schodíky vagónov, treba sa na to pozrieť triezvo najprv a potom kydať...