Petícia za zrušenie registračnej dane za vozidlo

Quoted post

dldi

#324 Dan treba dat este vyssiu

2015-11-09 10:42

 No ja si myslim, ze dovazat zjazdene kary z celej Europy tiez nie je spravna cesta a tu dan by som "osolil" este viac. Nepaci sa mi, ze sa tu pod vyhovorkou, ze "na nove nemam" dovazaju stare zjazdene auta navyse vo vela pripadoch s velmi diskutabilnou historiou. Navyse kolko je samodovozcov a kolko je spekulantov co z toho ziju a navyse neodvadzaju ziadne dane ani nic podobne. Kupte si jazdene auto, ktore ale bolo zakupene ako nove na Slovensku a nedovazajte nam tu odpad z celej Europy. Ja som to tak urobil a som spokojny, nakolko som si naozaj prehladne vedel preverit historiu auta.

Replies

Majk

#325 Re: Dan treba dat este vyssiu

2015-11-09 20:06:30

#324: dldi - Dan treba dat este vyssiu 

 Uplne s tebou suhlasim. Dovazaju sa tu totalne sroty. Mal som skusenost s takymto dovozom, kde bola vymyslena historia a stocene kilometre....naozaj nikdy viac. Odvtedy si kupujem auta z bazarov, kde mam aspon taku garanciu. A po dalsie tito samodovozcovia zarabaju neskutocne peniaze na tom, ako klamu ludi a samozrejme dane neplatia, kedze kazdy to robi na cierno


Hosť

#352 Re: Dan treba dat este vyssiu

2016-03-15 04:26:06

#324: dldi - Dan treba dat este vyssiu 

 Tak ty si iny davac...v tej tvojej hlupej hlavicke ti nedochadza ze cim vyssia dan bude tak tym viac obycajny ludia zaplatia za auta lebo auta sa budu dovazat stale a vo velkom mnozstve iba Vam koncovym kupcom tie auta zdrazeju coz nam dovozcom moze byt v podstate jedno az na princip ze platime statu do gagora za nic