Odmietame kvóty pre migrantov

Quoted post

Katarina

#1467 Re: Re:Katarína

2015-06-24 15:29

#1465: Alex - Re:Katarína 

 No nadherne slova, len co je pravda. Takze ked sa zastanem chudakov zo Syrie a Eritrei, nenavidim bielych? Na to si ako prisla? Vravis, akoby sme na Slovensku drzali vsetci spolu. Akoby sa tu nediali vrazdy a znasilnenia. Vies kolki znami mali problemy s vyholenymi hlavami? Videla si, co nedavno Ko-Kotlebovci porobili v Bratislave? Co citas za platky... nebodaj Zem a Vek alebo podobny odpad? Uz ti lezu tie chemtrails na hlavu.

Replies

Alex

#1471 Re: Re: Re:Katarína

2015-06-25 06:18:43

Áno krása čo je len pravda,mám právo naštvať sa,ide mi o bezpečnosť bielych detí a o našu krásnu Európu.Ty žiješ mimo realitu ako tí blázni v Bruseli.Ja poukazujem na fakty ty na emócie.To ty si prvá povedala,že my ich nenávidíme.A to nie je pravda.Nenávisť voči nim začne až z nárastom kriminality.My máme právo povedať nie.To v ich mešitách vyzývajú,aby nás vraždili.Kto podporuje quoty,tak zaručene nenávidí bielych.Pozri sa ako vyzerajú západné krajiny.Snáď si si vedomá toho,že zničia Slovensko.A to,že tu máme vraždy a znásilnenia neznamená,že ich musíme navýšiť o ďalšie šialené percentá.Vo Viedni podľa médií Rumun,v skutočnosti cigán brutálne dobil 7 mladých žien.Rakúsky odborník povedal,že každá 4 žena bude znásilnená!Tak to je teda príjemná perspektiva.Tieto fakty ty však nezobereš na vedomie.Šak uvidíme,keď tu bude etnický a náboženský multikotol ako v Bosne...Čítam historické knihy(starovek,stredovek,sv.vojny...),pozerám dokumenty,zahraničné správy a politické diskusie takže viem veľmi dobre o čom hovorím.Plus skúsenosti známych.Ty čítaš aký odpad?To máme súhlasiť s presídlením celej Afriky do Európy???Tí analfabeti majú aj 20 deciek.Pýtam sa kto ich bude živiť???Dnes ich bude tisíc,zajtra 10tis.,pozajtra milón a o týždeň budeme krajinou tretieho sveta!Človek s vrodenou debilitou mi fakt nemá čo povedať.Bez svojej histórie a kultúry sme ničím.