Odmietame kvóty pre migrantov

Quoted post


Hosť

#12

2015-05-28 15:27

Slovenska Republika nema dostatok prostriedkov a nevie sa poriadne postarat o vlastne obyvatelstvo, preto prijimanie akychkolvek dalsich ludi najma bez vzdelania, ovladania jazyka a s diametralne odlisnou kulturou je samovrazda vlastneho naroda. Vsetky krajiny, ktore doteraz prijali muslimskych utecencov maju vyrazne problemy s ich asimilaciou a pokial sa nepoucime z prikladov Nemecka , Francuzka, Svedska a chudakov Britov, tak sme sprosty narod, ktory ide sam proti sebe. V Grecku je utecencov 30tis, na Talianskom odtrove Lampedusa 40tis atd. Z coho a na akom pozemku a akym pravom ma Europa tychto ubytovat, satit, zivit ???
Z mojich dani na ukor mojich deti? Na ukor nasho uz beztak chabeho zdravotnictva? Zobrackych dochodkov nasich ludi co dreli cely zivot? Ktory Slovak dostane zadarmo socialne byvanie ???? Kolko mame vlastnych bezdomovcov, radsej ich podporit a pomoct im spat do spolocnosti. Nezelam si, aby vlada SR rozhodovala o nas obcanoch bez nas! Ziadnych imigrantov nepotrebujeme !

Replies

Miloš

#50 Re: / #12

2015-05-29 12:50:10

#12: -  

Súhlasím s Vašim pohľadom na túto situáciu, zvlášť si cením, že nehráte s kresťanskou kartou akoby sme mali povinnosť živiť celý svet, kým my sami nezostaneme na ulici so 60 eurami. Problémy dôchodcov sú známe, ale naša mládež by ich najradšej fyzicky likvidovala ako o tom hovoria viaceré príspevky na weboch, ktoré som poslal aj Jednote dôchodcov a  ktoré dnes už admin zmazáva, ale nastúpila nenávistná vlna 40-tnikov napríklad: http://www.blogovisko.sk/dochodky-dochodci-a-volby.html  . Nepriznáva im  v iných príspevkoch, nie v tom citovanom ani ľudské práva ani česť ani právo na život aj keď pracovali viac ako 40 rokov. V tejto atmosfére  maskovanej sociálnej zhody sa majú integrovať úplne odlišní Afričania. Poburuje ma hlasovanie časti našich poslancov v EÚ parlamente.


Hosť

#260 Re:

2015-06-02 08:14:40

#12: -  

 uplne super vystihnute!


Hosť

#486 Re:

2015-06-10 08:59:08

#12: -  

 velmi trefné !!! plne súhlasím - treba pomôcť našim - doma najskôr. Je tu viac ako polovica krajiny (pracujúcich!!!!) čo drú a majú hovno. Zaujímavé že na čiernych sa vždy nájdu prostriedky - nie je to divné ?????

hassan

#767 Re:

2015-06-15 13:52:55

#12: -  

 


Hosť

#845 Re:

2015-06-15 23:32:32

#12: -