Petícia proti vládnej Stratégii ľudských práv

Quoted post


Hosť

#673 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-03-19 13:21

#671: antikrist - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Skúsme čítanie textu s porozumením:

"...kde vacsina (...) miesa svoju osobnu vieru do veci, do ktorych to nepatri..."

Na jednej strane je veriacim vyčítané (aj tebou), že iné hovoria a inak žijú, ak sa ti to hodí tak im zasa vyčítaš, že chcú žiť a žijú svoju vieru aj navonok a potvrdzujú ju skutkami.

"...kde vacsina z komentujucich hovori, ze je ta strategia je chora..."

Však je to petícia proti stratégii, tak je jasné, že sú tu ľudia, ktorí su proti. Založ petíciu za zachovanie stratégie a budu sa tam zgrupovať ľudia, ktorí budú s ňoui súhlasiť. A nikto ťa tam nebude iritovať Bohom a svedomím.

"...ak budes zit podla svojej viery a nebudes obmedzovat inych..."

Žijeme v demokracii, kde ma každý právo na svoj názor. Bez rozdielu na to, ako k nemu prišiel. Ľudia tu ho slobodne vyjadrujú a ak bude väčšina za zrušenie stratégie, tak sa bude musieť zrušiť. Kto by proti tomu namietal, tak už nebojuje za či proti stratégii, ale proti základným princípom demokratickej spoločnosti. A to je už mimo predmet tejto petície.

"....ak budes zit podla svojej viery a nebudes obmedzovat inych..."

Ok, ak tí iní nebudu prijímať zákony a nariadenia, ktoré ma budú nútiť žiť v rozpore s mojou vierou. Inak je prirodzené, že sa proti tomu postavím.

"...proti tvojmu vymyslenemu bohu..."

Že je Boh vymyslený si si vymyslel len ty.

----------------------------------------------------

Ešte stále máš pocit, že to nie si ty, kto iným vnucuje svoj názor a nie je ochotný a schopný rešpektovať názor iných? Väčšiny či menšiny.

Replies

antikristus

#674 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-03-19 16:49:25

#673: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 ano stale mam ten pocit. a ani tvoja 'analyza' to nezmeni.