Petícia proti vládnej Stratégii ľudských práv

Quoted post

Prorok

#640 Re: Re:

2015-03-14 20:26

#637: antikristus - Re:  

 Ruského roľníka sa opýtali: Veríte v Boha? Iste,verím,odpovedal roľník.Prečo veríte?Videli ste ho niekedy?Nie,ale rovnako som nikdy nevidel ani jedného Japonca.Verím,že Japonci jestvujú,lebo naša armáda bojovala proti nim.A verím v existenciu Boha,pretože naša vláda vedie proti Nemu neľútostný boj.Môže sa viesť vojna proti niekomu,kto nejestvuje?....Ateisti takisto ako veriaci poznajú trápenie po zlom skutku.Pred kým sa obviňujú?Komu sa priznávajú k vine?Prichádzajú na nich aj chvíle úľavy,keď cítia odpustenie.Kto odpúšťa?Klopanie na dvere v noci predpokladá prítomnosť niekoho vonku.Svedomie dokazuje vesmírneho stvoriťela....

Replies

antikristus

#641 Re: Re: Re:

2015-03-14 21:31:06

#640: Prorok - Re: Re:  

 jednymslovomwau!

ak na zaklade toho, co si teraz napisal veris v boha a ides potom v jeho mene bojovat proti inym ludom, tak zosobnujes presne to, co na veriacich tak nenavidim!


Hosť

#642 Re: Re: Re:

2015-03-15 11:20:10

#640: Prorok - Re: Re:  

 Veľmi pekne podané,ale jemu sa neoplatí nič písať,  (predtým skutočnosť,teraz anti...) lebo on nenávidí aj sám seba a tak nemôže mať rád ľudí. To sa mi zdá v jeho odkazoch a naposledy aj v obrazoch.Takže nech sa páli ak chce,má slobodu.Tu by sme si mali písať ( prečo vlastne bolo referendum a ktorý sa nezúčastnili možno aby sa im tu dostalo informácií kto sa tejto problematike venuje a má k tomu hlbšie poznananie,aby sa tu prezentovalo a ľudia sa oboznámili. Iba takto sa môžeme zjednotiť a ísť o krok dopredu.Ak by som v tomto pracovala určite by som to tu prezentovala.I vy ste vyššie podal dobrú informáciu (možno i viac) ktoré poukazujú  na tento problém.  Takže ja by som prosila možno vás,kto vie odbornejšie a presnejšie informovať aby to bolo v tomto mieste dostupné na komunikáciu.K takémuto postoju anti...a jemu podobných sa netreba už vyjadrovať pretože ide iba o provokatéra neschopného konštruktívnej debaty. Vie iba nenávidieť ale to nám nesmie prekážať alebo sa dať znechutiť,pretože rozumný a veriaci človek vie odhaliť čo sa za tým skrýva.Zo srdca vám dakujem za námahu za všetko čo máte možnosť tu predložiť čo sa týka homo manželstiev či adopcií detí alebo hrozba učiť sexuálnu výchovu už v škôlkach.Toto nám treba zastaviť aby naše deti boli zdravo a sebavedome vychované. Vdaka z mojej strany každému prispievatelovi  kde sa dozviem o tejto problematike bližšie,ved u nás je množstvo vedcov a rozumných ľudí,len nám treba byť odvážnejší.Ako hovoril sv.pápež Ján PavolII.zvlášť nám slovákom lebo vie že naša odvaha je vždy kdesi vzadu - NEBOJTE  SA,  NEBOJTE SA. A treba to už dokázať inak budeme plakať. Napadli ma teraz slová Pána Ježiša na krížovej ceste- hovorí ženám "neplačte nadomnou ale nad sebou a nad svojimi deťmi." myslím že tu už netreba nič dotať. Fa.