Petícia proti vládnej Stratégii ľudských práv

Quoted post

antikristus

#607 Re: Re: Re: Re: Moj nazor

2015-03-08 10:56

#606: - Re: Re: Re: Moj nazor 

 ak toto povazujes za odpoved na moju otazku, tak si myslim, ze si blazon!

vytiahni hlavu z fararovho zadku a zacni konecne zit v skutocnosti a nie v tom magickom svete, kde boh stvoril cloveka a kde existuje posmrtny zivot.

a ako vysvetluje tvoja viera homosexualne zvierata, to by ma zaujimalo. ci aj tie su proti bohu, prirodzenosti a prirode.

 

Replies


Hosť

#609 Re: Re: Re: Re: Re: Moj nazor

2015-03-09 09:52:29

#607: antikristus - Re: Re: Re: Re: Moj nazor 

 Boh stvoril zviera bez rozumu,ale tiež ako pár, chcete to počuť prosím - ako samca a samicu.Samozrejme s prirodzeným množením,samica rodí mládatá.Už ste videli homo.zvieratá? V skutočnosti a so zdravým rozumom žijem a slušne sa vyjadrujem.Ako ste si všimol aj takáto debata mi neprekáža k tomu aby som vám vykala i ked vás nepoznám.Lebo Boh dal človeku rozum ( na rizdiel od zvierat) aby ho používal.Čo je pre človeka blázon,to je u Boha rozumnejšie ako tento svet. Mne teda vôbec nevadí že som vo vašich očiach blázon. Pre mňa je dôležitejšie čo si o mne myslí Boh.

 


Hosť

#619 Re: Re: Re: Re: Re: Moj nazor

2015-03-11 11:54:49

#607: antikristus - Re: Re: Re: Re: Moj nazor 

 Antikristus je Satan!!

Stotožňuješ sa so Satanom?

Vtom prípade,pokiaľ nepožiadaš o vyhnatie diabla zo svojej duše budeš zatratený!!!!

 

KAJAJ SA     A     VER      EVANJELIU!!!!           KAJAJ  SA  A   VER EVANJELIU!!!!!!!

 

 

Modli sa k Božiemu milosrdenstvu a budeš spasený!!!!!!

 

 

Kajaj sa a ver Evanjeliu!Kajaj sa a ver Evanjeliu!Kajaj sa a ver Evanjeliu!Kajaj sa a ver Evanjeliu!