Petícia proti vládnej Stratégii ľudských práv

Quoted post

Butler

#550 Re: Re:

2015-02-28 17:14

#493: - Re:  

 Neprislúcha mi hodnotiť prácu AZR, ani celkový priebeh a obsah kampane pred referendom. Ale viem si predstaviť, že v mysliach mnohých ľudí na základe toho, čo počuli z médií, boli organizátori referenda tými, ktorí sa v čase "mieru" len tak z ničoho nič rozhodli vydať sa na "vojnové ťaženie" proti homosexuálne cítiam ľudom. Automaticky sa tak stali tými zlými. Nezachytila som všetky vyhlásenia a aktivity AZR pred referendom, avšak tiež som mala dojem, že to, čo je gender ideológia v skutočnosti, mohlo byť viac odkomunikované. Na druhej strane vieme, že AZR nemala veľa mediálneho priestoru na takéto vysvetľovanie a nebezpečenstvo gender ideológie skôr prezentovala na konkrétnych prípadoch zo zahraničnej praxe. Bohužiaľ, mám pocit, že mnohí tomu neprikladali dôležitosť a nevideli nebezpečenstvo, že by sa to mohlo uchytiť aj u nás a organizátori referenda sa tak stali tými, čo vytvárali neexistujúce nepriateľa a zbytočne panikárili... 

Replies

Viktória

#554 Mám pocit, že žijem v stredoveku v čase gender bosoriek.

2015-03-01 16:36:22

550: Butler - Re: Re:  

 V Boha neverím a do kostola nechodím, ale hneď ako "NAŠA VLÁDA" schváli novelu školského zákona, návrh ktorého som si na internete podrobne preštudovala aj s učebnými osnovami pre jednotlivé ročníky, prekladám deti do cirkevných škôl. V novom školskom zákone je zaradená sexuálna výchova pod pekným názvom Výchova k zodpovednému rodičovstvu už od 3. ročníka ZŠ, kde 8-ročné deti, ktoré si majú ešte užívať bezstarostné detstvo, sa majú navzájom dotýkať intímnych miest a diskutovať o ich pocitoch a iné zvrátenosti. Pod zámienkou zvýšeného počtu neplnoletých tehotných dievčat,  z toho viac ako  90% pripadá na rómske dievčatá, predstavitelia  ideológie rodovej rovnosti prišli k záveru, že rodičia nezvládli sexuálnu výchovu svojích detí, preto  sexuálnu výchovu namiesto rodičov musí prevziať štát. Podľa odborníkov - detských lekárov, psychológov, sociológov a iných, predčasná sexualizácia malých detí vedie k ich psychickej a intelektuálnej zaostalosti, depresiám a iným poruchám, o čom si môžete prečítať na stránke " rodoveznecitlivovanie.sk, kde uvádza cca 300 odborníkov svoje negatívne stanovisko k zavedeniu sexuálnej výchovy v praktickej forme pre deti mladšie ako 15 rokov, čo je zatiaľ zakotvené v trestnom zákone SR.

Na stránke LifeNews Slovakia si môžete prečítať článok " Vo Veľkej Británií 800 detí mladších ako 9 rokov znásilnili rovesníci" alebo " Sexuálna výchova detí v Chorvátsku - lobby pedofilov.

Cieľom predstaviteľov rodovej rovnosti je  snaha  predčasnej sexualizácie  naších detí - vychovať z ich ľahko manipulovateľných sexuálnych maniakov, psychopatov a iných magorov.

Pri študovaní učebných osnov Výchovy k rodičovstvu sa zamerajte na celky sexuálnej výchovy.