Petícia za schválenie registrovaných partnerstiev

Quoted post

mama

#79 Re: Učebnice pre škôlkarov

2015-02-21 06:38

#77: Peter - Učebnice pre škôlkarov 

 Viete co je zaujimave, že ja som sa v svojom zivote stretla s tym, ze ked sa ma moje deti spytali na pohlavne organy a ja som im kludne odpovedala na ich otazky, tak to prijali ako informaciu  a viac to neriesili. Su deti ktore za taketo otazky okrikuju a zahanbuju a tie deti su este zvedavejsie  a co je najhorsie v dospelom veku nemej tolerntne az zakomplexovane.

Replies

psychologička

#82 Odpoveď pre nezodpovednú matku.

2015-02-24 07:18:02

#79: mama - Re: Učebnice pre škôlkarov 

 Nechcite mi povedať, že vy svojim deťom v predškolskom veku vysvetľujete funkciu pohlavných orgánov, čo patrí najskôr do obdobia po dovŕšení 10-teho roku života. Musím konštatovať, že ste zvrhlá osoba a vaše detí skôr či neskôr na to doplatia. Ináč k homosexuálnym partnerstvám nemám pripomienky, nech si žijú svoj život, ale zásadne nesúhlasím s adopciou detí. Pýtam sa, kde sú práva adoptovaných detí, ktoré majú právo žiť normálny život s mamou a otcom, hoci nie s vlastnými rodičmi ? Ako sa takéto deti budú cítiť v kolektíve svojích rovesníkov ? Čo z tých detí vyrastie ? Ak sa homosexuáli potrebujú zabaviť, nech si kúpia psa alebo mačku.