Petícia za zachovanie gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia v Nemocnici Banská Štiavnica, člen siete

Quoted post


Hosť

#32 Re: Re: Re:

2015-02-17 11:36

#21: - Re: Re:  

 pisem o 4roch dalsich doktoroch, rusit nieco fungujuce nikdy nema vyznam, nepisem ze je najlepsia, ja som v inych nebola tak neviem, to pisu ine zeny, pre mna to tam bola hroza, no na mna posobi kazda nemocnica, ci navsteva lekara hrozne. Ale ako som pocuvala moje karatky a zname tak inde to je omnoho horsie... este raz, pisat ze zavriet fungujucu porodnicu, lebo spila je arogantny doktor je nezmysel... a aky je vlastne dovod zavretia? a prosim ktoru porodnicu doporucujete v okoli Vy? 

Replies


Hosť

#36 Re: Re: Re: Re:

2015-02-17 11:50:44

#32: - Re:  Zapletiem sa k vasej diskusii. O Spilovi je zname ze je chrapun ale aj pani dr.Broskova ma vysoke ego. Ked som odchadzala na vlastnu ziadost do BB. Upozornila ma ze ak odidem uz u nich nikdy nemozem rodit. Lezala som v bs lebo som sa zacala otvarat. Za par dni u nich sa to zhorsilo. Odisla som do BB kde ma krasne udrzali dalsie 4 tyzdne. Keby sa necham zastrasit tak sa mi narodi dcerka predcastne.