Petícia proti vládnej Stratégii ľudských práv

Quoted post


Hosť

#25

2015-02-17 11:26

1.

Ako spravne povedal p. Baranek, adopcia deti homo-rodicmi je proti medzinarodnemu pravu dietata, lebo dieta ma pravo na otca i matku!
2.

Homosexualita a ine ... je psychiatricka porucha psychosocialnej identity cloveka, ktora bola takto definovana WHO desatrocia, a zrazu, uz nie je? Mna o tom teda nepresvedcia, ze tito ludia su chori a potrebuju pomoc, ale inac,  a nie, tuto chorobu u nich podporovat, im ublizovat a este ju aj

premenovavat a  rozsirovat !!!

3.

Manzelsky par muza a zeny musi mat psychiatricke vysetrenie, aby mohol adoptovat dieta, a je to prisne. Cuduj sa svete, zrazu liberalom nevadi, ze psychiatrickym pacientom zverime deti a uz nemame obavy, co z nich bude?

Zahranicne vyskumy takychto deti, vychovavanych homosexualnmi partnermi su hrozne: pedofilia, obchodovanie s detmi, pornografia a samovrazdy...!!!

5.

Ak sa homo-pary dobrovolne vzdali plodit spolu deti, teda zit vo zvazku muza a zeny; s akym cielom bojuju o adopciu deti?!

Ich cielom je uspokojovat svoje zvratene ziadosti a na tento ucel zrejme potrebuju aj deti !!!!. Skazenost potiera akekolvek hranice, a vobec im nejde o dobro deti, lebo nevidia zvratenost svojho konania.

Pre nich je to vsetko sloboda prejavu?! Chcu mat slobodu vyjadrovat svoju zvratenost kdekolvek a akymikolvek prostriedkami!?!

6.

Nasa cela spolocnost nutne potrebuje duchovnu obnovu, prostrednictvom moralnych autorít Cirkví,

aby sa nam otvarali oci, lebo spime a este sme aj slepi!!!

Dakujem.

Nech Vas zehna Pan a nech nas zjednoti a  chrani od Zleho.

Anka, BA

Replies


Hosť

#142 Re:

2015-02-17 20:45:54

#25: -  

 stručné, presné, pravdivé

zasnemmmm

#410 Re:

2015-02-19 11:46:30

#25: -  

 zasnem...na slovensku  žije niekolko desiatok tisic deti, ktorých spolodili muž a žena   v rodinách, kde jeden z rodičov je alkoholik, gambler, agresivny....skoro 50% tych podla vas nezvratených sa rozvedie, nestara sa o deti,...mnoho deti žije iba s jednym z rodičov, pretože dalsi pracuje v zahraniči,,,mnoho deti nema denne teplu stravu. lebo obaja rodičia su bez prace a na nakup listkov v skole niet penazi...dalsie deti su v staroslivosti pribuznýcj..,starých rodicov,  lebo ti vlastnii..samozrejem nezvrateni  a spravne sexualne orientovani sa o nich nestaraju..alebo jednoducho pracuju v zahranici.... Boze...ci sme vsetci tvoji .alebo iba niektori???Kedy sa uz aj na slovensku zacnu ludia posudzovat vylucne podla ich charakteru, emocnej inteligencie a nie podla ich sexuaalnej orientacie:::.Kde sa vobec berie v niektoryých ludoch tolko nenavisti, schopnost urazat blizkeho svojho, kde vobec beriete tu drzost urazat ludi inak sexualne orientovabných a hned ich hadzat do skupiny ZVRHLý? Nikdy som sa nezamyslala doteraz nad tymto problemom ludi ..homosexualov  ale po tomto referende myslim len stupne počet ktorí si uvedomia že aj takí su medi nami a chcu zit dostojne ako ostatni....Pracujem s mladými ludmi vyse 30 rokov a ...pravdu povediac zverim dieta do vychovy 2 rovnako sexualne orientovanym chyrakterným , emocne inteligentným ludom s srdcom plnym lasky ...... 

Post blue

#430 Re:

2015-02-19 15:24:51

#25: -  

 1. Nie je.

2. Aj Hystéria bola kedysi považovaná za typickú ženskú psychickú poruchu, a ľa ľa, už nie je, dokonca pozriem sa na vás Anka a hneď mám príklad aké iracionálne to je, a že by ste sa asi mali liečiť.

 

3. Každý pár, vždy musí byť prešetrený pred adopciou, plus, ako ste už vyššie napísali, homosexualita už nie je považovaná za chorobu. 

4. Vynechali ste štvorku, niekto kto nevie bez chyby napočítať do 5 by nemal protestovať proti akejkoľvek forme vzdelávania, boh vie, že vám ju treba Anka.

 

5. O čom vôbec rozprávate ? Rovnoprávnosť, že by chceli, že by chceli deti, ako aj iné páry, čo nemôžu mať deti ? Ak sa ideme baviť o zvrátených žiadostiach tak niekoľko násobne viac pedofilov je medzi kňazmi a ak to rozšírime všeobecne medzi kresťanov tak by ste nemali vychovávať deti vôbec. 

 

6. Cirkev nám už raz vládla, vládla celej Európe, volalo sa to obdobie temna. Plus nemyslím si, že organizácia, ktorá pašovala z Európy vojnových zločincov, pomáhala pedofilom utekať pred spravodlivosťou a prepiera peniaze pre taliansku a slovenskú mafiu má akýkoľvek typ morálnej autority. 

 

Ty asi nespíš Anka, vyspi sa, porozmýšľaj nad svojimi argumentami, nauč sa počítať, zhlboka sa nadýchni, choď si vyliečiť svoju hystériu a svet bude krajším miestom. 

 

Príjemný deň prajem.

clovek

#471 Re:

2015-02-20 21:11:40

#25: -  

 6.-> s tym suhlasim, az na to ze urcite nie prostrednictvom najvacsieho virusu ludstva - cirkvy

Anonym

#499 Re:

2015-02-22 13:52:49

#25:Anka to velmi krasne napisala!dnes ludia velmi pozeraju televizor a nechaju sa ovplivnit mediami nemaju svoj nazor,su lahostajny a najvyse sa stazuju az uz im tecie do topanok,ale to uz moze byt neskoro!je mi velmi luto,ze ludom nezalezi na rodine a na tom co sa ich deti budu ucit!je to zvrhle a tym ze neboli na referende tu zvhrlost a skazenost podporili nech im Boh otvori oci lebo si myslim,ze to je zaciatok konca,tohto sveta.  

 

Eva

#508 Re: Adoptované dieťa.

2015-02-22 17:00:19

#25: -  

 A kde sú práva adoptovaného dieťaťa? Ako ono príde k tomu, že ho budú vychovávať dve ženy alebo dvaja muži, ktorí si to budú rozdávať /v lepšom prípade/ vo vedľajšej izbe. Ako sa mu budú posmievať jeho kamaráti, neskôr jeho spolužiaci. Ako sa bude asi formovať jeho psychika? Na jeho práva nikto z VLÁDY nepozerá ?

Jan

#797 Re:

2015-10-16 09:10:29

#25: -  

 
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...

Facebook