Petícia za znovuotvorenie autobusovej zastávky v meste Michalovce

Quoted post

peter

#3 stanica

2014-10-19 11:08

..nechapem ludi ktory vstupuju debatou a mysleinkami do rozpravy kde je vhodna autobusa stanica a kde nie!

kto ma pravo posudzovat su obcania s trvalym pobytom v Michalovciach iny nech si u svojich starostov zabezpecia idividualnu prepravu ak im nevyhovuje to co je bezne v kazdom normalnom meste po celom svete ze je spojena zeleznicna a autobusova stanica spolocne a na okraji mesta!

podla man treba celkovo vylucit prechod autobusov cez mesto nech niesu obemedzovany ucasnici cestnej pramavky autobusovou dobravou, zaroven je v meste MHD ktoru treba vyuzit tak ako sa vyuziva v kazdom serioznom meste a ak niekto poveie ze MHD je niecij bussines tak je tu stale aletrenativa kedze su vybudovane cyklo trate

 

jednoznacne som proti autobusovej stanici na povodnom mieste a primator ma moj hlas v volbach..  ..ehmm nema kedze je v strane ktora nieje prinosom pre spolocnost, takze mal by moj hlas ak.. 

Replies


Hosť

#9 Re: stanica

2014-10-20 17:58:44

#3: peter - stanica 

 so všetkým čo je napísané súhlasim, len my vidiečenia nechceme podporovať súkromnú mestskú prepravu , len si ju podporujte z mestského rozpočtu dalej, ved sú to ISTOTY nie,

 


Hosť

#15 Re: stanica

2014-10-21 13:02:47

#3: peter - stanica 

 Ste rodina niekoho kto staval autobusku alebo len ignorant??? ano napr. v KE je autobuska a vlakovka spolu ale v CENTRE !!! nie na okraji mesta okrem toho sa tam dostanete MHD-ckou od vsadial.. tu MHD poriadne ani nefunguje.. chodi nezmyselne...  ja chodim autom.. je mi jedno kde je autobuska ale taka stara babka zo sidl. vychod kym sa dotrepe na vlakovku no chuda na takych ludi  nemyslite ?!? alebo to mate na haku ?

nakakť

#20 Re: stanica

2014-10-21 17:43:03

#3: peter - stanica 

 súhlasim , ako všade funguje , že autobusová a vlaková stanica sú spolu....ale aj fungujú MHD.... ja som čakala na MHD... autobus mal ísť o 19:32 ale nešiel šiel až o 20:06 tak ako nehnevajte sa ale keď ste chceli mať aj MHD tak to prisposobte....a nie len aaaa mám MHD tak ju využívajte ..... a nehovoriac o tej stanici čo postavili... stáť pod strechou v dáždnikom to fakt sa môže len v michalovciach :) hmaba michalovciam 


Hosť

#23 Re: stanica

2014-10-22 02:09:23

#3: peter - stanica 

 vyborne vysvetlenie-uz nic nie je potrebne dodat  


Hosť

#32 Re: stanica

2014-10-26 17:35:36

#3: peter - stanica 

 Absolutne nesuhlasim s Vasim komentom .
Autobusova zastavka je pre vsetkych cestujucich , zvlast tych ktori dochadzaju z dedin . Pre "domorodcov / michalovcanov " je predsa MHD .
Takisto nie je pravdou, ze vsetky mesta maju autobusove zastavky mimo centra . 
Doporucujem urobit maly vyskum .
 Dalsia a velmi dolezita vec . V meste mate rozne obchody , ktore tym , ze "vozite ludi " daleko od mesta vobec nepodporujete , skor naopak. .....
A to nehovorim o turizme . .......Ale toto je na dalsiu temu.

Postavenie "novej autobusovej "zastavky je dalsia neefektivna investicia .
Nie vsetko stare je zle, treba sa poucit, pocuvat a urobit dobre rozhodnutia, ktore budu sluzit vsetkym a nie iba jedincom a investorom .