Petícia za znovuotvorenie autobusovej zastávky v meste Michalovce


Hosť

#26 Re: ...v akom vztahu ste s primatorom, že sa Vam nepaci tato peticia???Re: 10

2014-10-22 11:34

#18: - ...v akom vztahu ste s primatorom, že sa Vam nepaci tato peticia???Re: 10 

 Presne tak, primátora vôbec nepoznám a len mimochodom ja som nenapísala, že sa mi nepáči táto petícia, len som vyjadrila svoj názor, tak ako to robíte a vy. Pokiaľ viem, nie je to trestné. Koľko ľudí, toľko chutí. Nemá to však zmysel, pretože ako náhle niekto vyjadrí iný názor, ako vy, tak už hneď musí byť vo vzťahu s primátorom... Absolútne primátora nepoznám ani nikoho z vyššieho predstavenstva, len tak, ak by vás zaujímalo, som len obyčajná čerstvá absolventka vysokej školy, ktorej zomreli obaja rodičia a starí sa o svojho brata... prepáčte, ale dotklo sa mato, že by som mala byť v nejako príbuzenskom alebo v neviem ako vzťahu s primátorom... to je všetko. Len som chcela vyjadriť, čo si myslím ja. ďakujem za takútp možnosť. 

SK

#27 Re: ...v akom vztahu ste s primatorom, že sa Vam nepaci tato peticia???Re: 10

2014-10-22 20:03

#26: - Re: ...v akom vztahu ste s primatorom, že sa Vam nepaci tato peticia???Re: 10 

 Neviem aku vysoku skolu absolvujete, len dufam, ze po ukonceni nebudete projektovat take stanice ako je ta v MI...alebo nedajboze kandidovat na primatorku v Mi...

Tento príspevok bol odstránený administrátorom stránky (Show details)

2014-10-23 08:56



Hosť

#29

2014-10-24 09:01

Ale okamžite tu chcem mať autobusku . Nenažrany hlupy poslanci v MI .

Hosť

#30 Re: Re: ...v akom vztahu ste s primatorom, že sa Vam nepaci tato peticia???Re: 10

2014-10-24 13:33

#27: SK - Re: ...v akom vztahu ste s primatorom, že sa Vam nepaci tato peticia???Re: 10 

 Nie, nebudem projektovať novú stanicu a len tak mimochodom, o tomto som nenapísala nič, ja som písala o položení stanice.. tiež si myslím, že sa tie peniaze, ktoré sa do toho vrazili mala ta stanica vyzerať inak... ale už sa o tom nemienim baviť, mám aj iné a väčšie problémy ako je toto. A nie, nechystám sa ani kandidovať na primátorku mesta... 

ďakujem! 


Hosť

#31 Re: Luka

2014-10-24 13:35

#28: - Luka 

 Tak toto je trefa do čierneho.. či bieleho? :D A koľajnice by potom išli cez pešiu zónu...


Hosť

#32 Re: stanica

2014-10-26 17:35

#3: peter - stanica 

 Absolutne nesuhlasim s Vasim komentom .
Autobusova zastavka je pre vsetkych cestujucich , zvlast tych ktori dochadzaju z dedin . Pre "domorodcov / michalovcanov " je predsa MHD .
Takisto nie je pravdou, ze vsetky mesta maju autobusove zastavky mimo centra . 
Doporucujem urobit maly vyskum .
 Dalsia a velmi dolezita vec . V meste mate rozne obchody , ktore tym , ze "vozite ludi " daleko od mesta vobec nepodporujete , skor naopak. .....
A to nehovorim o turizme . .......Ale toto je na dalsiu temu.

Postavenie "novej autobusovej "zastavky je dalsia neefektivna investicia .
Nie vsetko stare je zle, treba sa poucit, pocuvat a urobit dobre rozhodnutia, ktore budu sluzit vsetkym a nie iba jedincom a investorom .

sunar

#33 Re: Re: stanica

2014-11-05 06:37

#32: - Re: stanica 

 Suhlas, kto by chodil do michaloviec, to radsej pojdem do ZOO

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2015-03-08 18:40


Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2015-07-21 11:59


.

#36

2015-09-29 18:30

                    www.peticie.com/asmisad

                                                                                                 www.peticie.com/bus50

 

.

#37

2015-10-06 18:55

                                 www.peticie.com/zpkveu