Vyhlásenie Petra Porošenka za "personu non grata".

Quoted post

nedat si vyplachovat mozgy a rozmyslat

#588 Re: Re: Re: Re:

2014-07-28 12:03

Nehovorí#579: - Re: Re: Re:

ano máme tu propagandisticku tvrdu vojnu v infor. prostriedkoch, SME som dlho čital a bol som jeho čitatelom,teraz už nie.  Informácie podáva jednostranne a je hystericky protirusky zamerané.   Vinu za zostrelenie malayziskeho lietadla maju všetky strany konfliktu USA, EU a NATO. Tieto strany sa vôbec nechcu angažovat za skončenie vojny na JV UA. Sleduju tam iba svoje mocenské ciele.  Vinu na tom ma i Rusko i tzv. separatisti,ktorých nechce USA a EU uznat za politicku silu ale takto ich oni označili. Vinu za incident ma i UA. Nechce rovnocenne rokovat s tzv. označenými separatistami JV UA zo strany USA a EU.  Vinu za sostrelenie malayz. lietadla maju aj lidry Holandska. Australie,Malayzie i iných štatov posadka ktorých bola na palube tohto letu.   Su zodpovední za svojich občanov a mali zrušit prelety lietadiel nad tymto nebezp. vojnovým uzemím.     Nazýva sa to   PREVENCIA    vážení!!!       TEDA ZA ZOSTRELENIE MALAYZ. LETU SU ZODPOVEDNI VSETCI TYTO LIDRY STATOV .  Nemôžu si utriet ruky ako PILAT PONTSKY.  Ak chcu na niekoho jediného zvalit vinu tak vinní su všetci čo podporuju tento koflik. Nie iba toho koho napriklad ONALEPKUJE HYSTERICKY JEDNOSTRANNE ZAMERANY          dennik  SME !!!

Replies


Hosť

#591 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-07-28 12:18:41

#588: nedat si vyplachovat mozgy a rozmyslat - Re: Re: Re: Re:

Myslienka, ze kazdy ma trochu zodpovednosti mi pripada, ako keby Polsko napadlo Slvensko, zobralo si Oravu a vyzbrojuje popradcanov, aby sa pripojili k PL. Keby sa Slovensko tomu branilo a zacalo by bojovat v Poprade /kde by urcite boli obete/, ma na tom vinu aj Slovensko?