Petícia za zrušenie kresťanstva na Slovensku

Quoted post

love to peace

#40 no neviem

2014-07-24 16:31

vsetky citaty su zo stareho zakona ktory Jezis prisiel zmenit na uplne iny a to je krestanstvo lebo nechcel to co je v tych citatoch vyssie takze toto je zidovska historia proti ktorej vlastne Jezis protestoval. a to sa zachovalo aby ludia vedeli preco nas jezis chcel vykupit. v podstate je tato peticia proti zidom a nie proti krestanom . mily autor peticie treba si najskor prestudovat dejiny. ano som veriaci. sice niesom odkazany na cirkev lebo je tam vseliakych hanebnosti v historii to je pravda a tito co su proti festivalu su uplne zly krstania a robia hambu cirkvi lebo jezis nas ucil milovat bliznych a nie ich zatracovat

Replies

bertil

#50 Re: no neviem

2014-07-24 21:07:43

#40: love to peace - no neviem

takze boh nestvoril svet, nebol ziadny adam a eva, niet dedicneho hriechu, ziadna potopa, ziadnych 10 prikazani, ziadny bozi syn... pockat, neni nahodou jezis bozi syn? a neni on vlastne zaroven aj svoj otec? takze hovoris, ze ten isty boh co stvoril svet a potom utopil ludstvo, ze on nas prisiel vykupit za setky svinstva ktore povystrajal on sam? to fakt? on akoze stvoril svet najlepsie ako vedel a potom si uvedomil, ze je krvilacny zakomplexovany egomaniakl, tak ze reku idem to opravit.... ale ako? hutal hutal a potom mu to doslo! zrobim si kopiu, neham sa ukrizovat a obetovatujem sa sam sebe, aby som ludom odpustil svinstva ktorych som sa na nich dopustil ja sam.... ale inak si v pohode?