Petícia za zrušenie kresťanstva na Slovensku

Quoted post

3nuty

#4 dakujem

2014-07-23 21:37

Chcem sa podakovat iniciatorovi/iniciatorke tejto peticie. Konecne to niekto zhrnul... to co si tu cirkev dovoluje je v zapadnom svete nemyslitelne. Chapem, ze im davame moc my, skrz koho volime a cirkev s nimi potom obchoduje (ved preco aj nie.. za to stedre financovanie od statu ma z coho), ale naozaj by ich niekto mohol uzemnit, lebo to co si uz dovoluju je nemyslitelne... ich ulohou by malo byt sirenie lasky. Ja z kazdej strany citim len agresiu, nepochopenie, nenavist a demagogiu. Mrzi ma to...

Replies


Hosť

#99 Re: dakujem

2014-07-26 18:45:28

#4: 3nuty - dakujem

Ak si toto myslíte o kresťanoch tak sa pekne posaďte a buďte ticho. Neviete o čo ide, nepleťte sa do toho. vidíte iba to zlé. Sú kresťania ktorí nerobia práve to čo by mali, to je pravda, ale : čo si dovoluju ? toto je akoze co ? Nerobte z nás také monštrá, neviete o nás a našej viere skoro nič. Správni kresťania lásku šíri, len vy si to v tomto zvrátenom svete nevšímate a prehladate a snažíte sa na každom nájsť to najhoršie. Nikto nie je dokonalí, budeme sa za to akože všetci odsudzovať alebo čo ? Nesúhlasím s vami.