Vyhlásenie Petra Porošenka za "personu non grata".

Quoted post


Hosť

#32

2014-07-15 21:06

Odkedy som k tejto udalosti napísala na facebooku komentár, neustále rozmýšľam nad tým, prečo si Kiska na návštevu tohto vraha vybral práve výročie povstania. Musel vedieť že to ľudí pobúri. Človek ktorý vo svojej vlasti rúca pomníky padlých hrdinov z 2 svetovej vojny a chce na jeho miesto dosádzať pomníky Banderu, ktorý podporuje fašizmus a vraždí deti sa má klaňať našim padlým hrdinom? Nie vážení, týmto nám Kiska ukazuje že nás má ľudovo povedané u riti. Chce nám tým naznačiť že sme obyčajní chrústi, obyčajné nuly, že pre neho nič neznamenáme a že nás kedykoľvek môže rozpučiť. No preráta sa, nič nedopadne tak, ako mali mocní naplánované. Nepríde sem žiadne NATO, nebude žiadna vojna a všetkých amerických riťolezcov ktorí roky zámerne ničili túto krajinu a chceli zničiť aj naše deti, pošleme kade ľahšie. Najradšej do tých amerických koncentrákov ktoré majú pripravené pre neposlušných aby dožili svoj život v zemi zasľúbenej!!!

Replies


Hosť

#108 Re:

2014-07-16 15:01:16

#32: -

Ďakujem za Vaše myšlienky, sám by som to lepšie nevyjadril. Pán Porošenko sa správa k vlastnému národu tak, ako to robil S. Husajn či Banderovci, keď prechádzali cez Slovensko.  Bol som na jeho FB stránke. Za toľko demagógie a klamstvá by sa nemusel hanbiť ani pán Goebels...My sme sa s čechmi rozdelili. Nemusel však vyhasnúť jediný ľudský život. Pán Porošenko hovorí o nedoptnutedľnosti hraníc Ukrajiny. Ak to vezmeme z hľadiska medzinárodného práva či OSN - Ukrajina doteraz nemá svoje oficiálne hranice... Čo dodať, to neporebuje žiadny kometár. Ukajina chce do EÚ, no nateraz je iba hanbou Európy.

Dano

#262 Re:

2014-07-17 08:53:23

#32: -

Jasna a strucna formulacia, len suhlasit mozem.

Antifašista

#493 Re:

2014-07-21 19:22:05

#32: -

Úplný súhlas! Fašisti tu nemajú miesto. Pre toto naši dedovia a otcovia predsa nebojovali v SNP. Musia sa v hrobe obracať.

Juraj

#778 Re:

2014-08-15 09:00:13

#32: -  

Veľmi dobrý članok. Dufam ,že Kiska si prečita 

JURAJ

#780 Re:

2014-08-15 09:40:59

#32: -  

 Veľmi dobrý članok. p. Kiska vrahov,ako je POROSENKO nam tu netrba.